Drak

Spořiče obrazovky fantazie : drak

Spořiče obrazovky drak

Animovaný spořič obrazovky drak

Spořič Obrazovky Drak
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Drak spořič obrazovky. Pokud se vám líbí, s touto zdarma spořič obrazovky můžete vidět červený drak chůzi mezi kameny a sopky, vždy, když počítač nepoužíváte. Oheň drak v jeskyni se bude starat o vaší obrazovce. Druhy tohoto tvora je známý jako čínský drak nebo orientální drak, který má protáhlé tělo jako had. Bývají obvykle červené, jako jeden ukázaný tady. Při této příležitosti, to mytologické zvíře chodí uvnitř sopečné jeskyně.

Čínský drak je tvor východní mytologie, která je velmi symbolické. Skládá se z různých prvků zvířat, jako sumce vousem, rybí šupiny, drápy orla nebo jelení parohy. Závisí na různých oblastech nebo místech, toto složení se může lišit. Drak byl používán jako symbol imperiální moci v dávných dynastií Číny. Tak je znázorněno na mnoha místech, je také symbolem síly.. Stáhněte si spořič obrazovky Drak kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fantazie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fantazie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 83 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-21 11:03:02, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fantazie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Drak z Fantazie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 812 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 83 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1216
STAŽENÍ
Staženo 1865 krát

Ve světě fantazie máme věž hradu, kde jsou všechny moc magie utekl jako energetické dělo obloze. Magie může mít mnoho barev, v tomto případě všechny síly magie až do nebe v podobě zelené energie. Jistě tato energie chrání věž zlých sil.

8
8 z 10 - 9 hlasů
Top číslo 1177
STAŽENÍ
Staženo 1770 krát

Tento hrůzostrašný zvíře s klubem je Minotaurus, mýtické zvíře s tělem, jako muže a býčí hlavou. Pokoj této jeskyně je střežen divoké opatrovníka, protože to Minotaurus jeví jako velmi ohrožující s velkou dřevěnou paličkou v jedné ze svých rukou. To naznačuje, že možná je starat se o nějakého skrytého pokladu nebo má někdo pod jeho ochranou. Ve fantasy příběhy se objeví mnoho znaků, jako je tento, které někdy jsou spojenci protagonistů a mocným nepřítelem, musí bojovat. Pokud si chcete vyzdobit svůj počítač s fantasy tématikou, to mytologické zvíře bude perfektní jako spořič obrazovky.