Drak

Spořiče obrazovky fantazie : drak

Spořiče obrazovky drak

Animovaný spořič obrazovky drak

Spořič Obrazovky Drak
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Drak spořič obrazovky. Pokud se vám líbí, s touto zdarma spořič obrazovky můžete vidět červený drak chůzi mezi kameny a sopky, vždy, když počítač nepoužíváte. Oheň drak v jeskyni se bude starat o vaší obrazovce. Druhy tohoto tvora je známý jako čínský drak nebo orientální drak, který má protáhlé tělo jako had. Bývají obvykle červené, jako jeden ukázaný tady. Při této příležitosti, to mytologické zvíře chodí uvnitř sopečné jeskyně.

Čínský drak je tvor východní mytologie, která je velmi symbolické. Skládá se z různých prvků zvířat, jako sumce vousem, rybí šupiny, drápy orla nebo jelení parohy. Závisí na různých oblastech nebo místech, toto složení se může lišit. Drak byl používán jako symbol imperiální moci v dávných dynastií Číny. Tak je znázorněno na mnoha místech, je také symbolem síly.. Stáhněte si spořič obrazovky Drak kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fantazie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fantazie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 84 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-21 11:03:02, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fantazie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Drak z Fantazie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 812 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 84 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1463
STAŽENÍ
Staženo 1557 krát

Pegas okřídlený kůň z řecké mytologie, proletět mraky tento spořič obrazovky. Dítě styl tohoto spořiče obrazovky dělá to pro všechny věkové kategorie. Můžete vidět, jak záře tento létající koňské hřívy. Podle mytologické legendy, Pegas narodil, když Perseus uřízl Medusa hlavu a krev, která tekla z rány jsem tohoto koně s křídly. Pegas, který byl kůň Zeus, byl prvním koněm, vystoupil na horu Olymp, vedle řeckých bohů. Můžete také mít s sebou s touto zdarma spořič obrazovky.

5
5 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1088
STAŽENÍ
Staženo 1768 krát

Tento zlatý drak jezdí po obloze, létání mezi mraky této fantazie spořič obrazovky. Draci jsou kořeny v mytologii a legendám fantazie. Draci mají obvykle významnou roli strážců buď pokladu nebo důležitých lidí, a proto si vždy divoké nepřátelé. Některé starověké kultury tvoří legend po zjištění, dinosauří fosílie.