Lava golem

Spořiče obrazovky fantazie : lava golem

Spořiče obrazovky lava golem

Animovaný spořič obrazovky lava golem

Spořič Obrazovky Lava golem
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento obrovský golem byl povolán uvnitř sopky. Tento nádherný tvor se skládá z magmatických hornin a láva teče přes to. Magická energie se naživu, a teď je velký bojovník opatrovník k ochraně nic. Golem jsou mytologické bytosti, které byly vytvořeny pomocí Průvodce použitím prvky, které nalezneme v přírodě, jako je magma, skály nebo země.

Golem je tvor starověké a středověké folklóru, který se objeví v mnoha legendách. Jsou to velké bytosti s antropomorfní formy, které jsou složené z různých prvků přírody. Nejběžnější jsou golems kamene a hlíny, ale existuje mnoho různých typů v závislosti na materiálu, ve kterém jsou vyrobeny. Nejčastěji se tyto obři nemají svědomí a jsou odeslány jako loutka osobou, je ovládající. V žánru fantasy se používají jako stoupenců konfrontovat své nepřátele v těch nejtěžších a nejnáročnějších bitvách.. Stáhněte si spořič obrazovky Lava golem kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fantazie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fantazie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 150 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-09-23 10:09:11, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fantazie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Lava golem z Fantazie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 21 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 150 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1463
STAŽENÍ
Staženo 1436 krát

Pegas okřídlený kůň z řecké mytologie, proletět mraky tento spořič obrazovky. Dítě styl tohoto spořiče obrazovky dělá to pro všechny věkové kategorie. Můžete vidět, jak záře tento létající koňské hřívy. Podle mytologické legendy, Pegas narodil, když Perseus uřízl Medusa hlavu a krev, která tekla z rány jsem tohoto koně s křídly. Pegas, který byl kůň Zeus, byl prvním koněm, vystoupil na horu Olymp, vedle řeckých bohů. Můžete také mít s sebou s touto zdarma spořič obrazovky.

7
7 z 10 - 116 hlasů
Top číslo 752
STAŽENÍ
Staženo 2857 krát

Drak spořič obrazovky. Pokud se vám líbí, s touto zdarma spořič obrazovky můžete vidět červený drak chůzi mezi kameny a sopky, vždy, když počítač nepoužíváte. Oheň drak v jeskyni se bude starat o vaší obrazovce. Druhy tohoto tvora je známý jako čínský drak nebo orientální drak, který má protáhlé tělo jako had. Bývají obvykle červené, jako jeden ukázaný tady. Při této příležitosti, to mytologické zvíře chodí uvnitř sopečné jeskyně.