Mínotaurus

Spořiče obrazovky fantazie : mínotaurus

Spořiče obrazovky mínotaurus

Animovaný spořič obrazovky mínotaurus

Spořič Obrazovky Mínotaurus
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento hrůzostrašný zvíře s klubem je Minotaurus, mýtické zvíře s tělem, jako muže a býčí hlavou. Pokoj této jeskyně je střežen divoké opatrovníka, protože to Minotaurus jeví jako velmi ohrožující s velkou dřevěnou paličkou v jedné ze svých rukou. To naznačuje, že možná je starat se o nějakého skrytého pokladu nebo má někdo pod jeho ochranou. Ve fantasy příběhy se objeví mnoho znaků, jako je tento, které někdy jsou spojenci protagonistů a mocným nepřítelem, musí bojovat. Pokud si chcete vyzdobit svůj počítač s fantasy tématikou, to mytologické zvíře bude perfektní jako spořič obrazovky.

Tato bytost má svůj původ v mýtech a legendách starověkého Řecka. Minotaurus jemytologická bytost, která má tělo člověka a hlavou býka. Jejich zastoupení se může lišit v závislosti na autorovi, aby zastupoval kresby, tisky nebo uměleckých děl. Příběh popularizoval to mytologická bytostlabyrint na Krétě. Tato legenda říká, že Daidalos postavil labyrint přiložit Minotaurus v centru města. Aby bylo možné přijít a jít zase ven, Theseus použít přízi zlatou nití značení příjezdové cestě následovat, když odejde. Kvůli tomuto mýtu je také nazývánlabyrint Minotaurus, kde někdy nabídl mládeži, kteří putovali do uličky, dokud se setkali zvíře, a sloužil jako pocta Krétě. Když Theseus šel do tohoto místa, používá dal Ariadne vlákno. Výsledkem je, že uspěl v porážet šelmu a ven. Všichni milovníci mytologie bude líbit tato 3D animace, a také fanoušci RPG her, pohádek a fantazie filmy.. Stáhněte si spořič obrazovky Mínotaurus kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fantazie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fantazie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 32 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-05-20 11:05:53, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fantazie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Mínotaurus z Fantazie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 63 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 32 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1691
STAŽENÍ
Staženo 904 krát

Ženy mohou být hrůzostrašné piráti, o čemž svědčí tuto dívku s červeným papouškem. Tento pirát dívka je oblečena do typické pirátské oblečení, jako pirát klobouk, tričko s červenými a bílými pruhy, korzetu a sukně s krytem některých šátky. Ona je doprovázena červenou papouška, který je jejich mazlíček. Tato krásná pirát je na pustém ostrově v Karibském moři. Jistě je místo, kde se bude pohřbívat poklady shromážděné během jejich přístupů a napadení. Nebo možná její mapu pokladu vedla ji na toto místo? Představte si svůj vlastní příběh s naší piráty spořič obrazovky!

8
8 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1402
STAŽENÍ
Staženo 1300 krát

Dejte si pozor, ohavný sněhulák přijede se svým obrazovky! V tomto příjemném zdarma spořič obrazovky vidíme Yetti velmi rozzlobený s tučňákem, zahájení obrovský řev na vyděšené zvíře. Sdílet tuto ledovou spořič obrazovky na sociálních sítích a osvěžit svou pracovní plochu s touto studenou obrazovky. I když se zdá Sněhulák řev, to vypadá dobře a není strach obraz, je to spíš jako rozkošný plněné než zuřivé bestie!