Mořská panna

Spořiče obrazovky fantazie : mořská panna

Spořiče obrazovky mořská panna

Animovaný spořič obrazovky mořská panna

Spořič Obrazovky Mořská panna
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Mořská panna pořič obrazovky, mořská panna, nebo siréna, je mytologická vodní tvor s ženskou lidskou hlavou, paže a trup a ocas ryby. Mořské panny jsou zastoupeny v folklóru, literatury a populární kultury v mnoha zemích po celém světě. Dnes, mořské panny jsou považovány za atraktivní a přátelské tvory, jako je tento spořič obrazovky zdarma. Jedním z nich je winx mořská panna, a další patří k anime série, které jsou japonské karikatury. Zde se objevují velmi přátelský a zdá se, velmi příjemný způsob, s veselým a legrační výraz.

Mořská panna je mytologická bytost, která má tělo ženy, od pasu nahoru, a má rybí ocas. Na původu legend, mořské panny pták tělo a lidskou hlavu, ale to zastoupení změnilo v průběhu let. Dnes jsou považovány za sympatické a přátelské tvory, ale v prvních legend byli podvedeni bytosti lákat námořníky na skalách se svým zpěvem.. Stáhněte si spořič obrazovky Mořská panna kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fantazie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fantazie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 42 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-19 12:04:56, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fantazie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Mořská panna z Fantazie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 161 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 42 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1755
STAŽENÍ
Staženo 1147 krát

Robin Hood je zloděj, který krade od bohatých a dát peníze chudým. V této scéně se postaví před piráty, kteří jsou také zloději, ale i pro jejich vlastní prospěch. Tyto dva znaky bojují v boji s meči. V zákulisí vidíme pirátských lodí na moři. Robin Hood okrádá bohaté, ale také loupí lupiči dávat peníze těm, kteří to nejvíce potřebují.

9
9 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1294
STAŽENÍ
Staženo 2222 krát

Pohodě a fantastické 3D spořič obrazovky rusovlásky mořské panny. Pod modrým mořem, kde odrazy záři slunce, můžete vidět náš mořskou pannu, plavání v klidné vodě. Mírové obrazovky, přes temné legendy panen. Sdílet tuto a další fantazie obsah na sociálních sítích a přidat k okouzlení svého života a vaše kamarády, protože snění je zdarma!