Mořská panna

Spořiče obrazovky fantazie : mořská panna

Spořiče obrazovky mořská panna

Animovaný spořič obrazovky mořská panna

Spořič Obrazovky Mořská panna
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Mořská panna pořič obrazovky, mořská panna, nebo siréna, je mytologická vodní tvor s ženskou lidskou hlavou, paže a trup a ocas ryby. Mořské panny jsou zastoupeny v folklóru, literatury a populární kultury v mnoha zemích po celém světě. Dnes, mořské panny jsou považovány za atraktivní a přátelské tvory, jako je tento spořič obrazovky zdarma. Jedním z nich je winx mořská panna, a další patří k anime série, které jsou japonské karikatury. Zde se objevují velmi přátelský a zdá se, velmi příjemný způsob, s veselým a legrační výraz.

Mořská panna je mytologická bytost, která má tělo ženy, od pasu nahoru, a má rybí ocas. Na původu legend, mořské panny pták tělo a lidskou hlavu, ale to zastoupení změnilo v průběhu let. Dnes jsou považovány za sympatické a přátelské tvory, ale v prvních legend byli podvedeni bytosti lákat námořníky na skalách se svým zpěvem.. Stáhněte si spořič obrazovky Mořská panna kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fantazie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fantazie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 36 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-19 12:04:56, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fantazie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Mořská panna z Fantazie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 154 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 36 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1216
STAŽENÍ
Staženo 1570 krát

Ve světě fantazie máme věž hradu, kde jsou všechny moc magie utekl jako energetické dělo obloze. Magie může mít mnoho barev, v tomto případě všechny síly magie až do nebe v podobě zelené energie. Jistě tato energie chrání věž zlých sil.

8
8 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1171
STAŽENÍ
Staženo 1395 krát

Zdarma Robin Hood spořič obrazovky, zloděje, který ukradl z bohaté a dát k chudým. Robin Hood se nachází na mýtině lesní, dělá žonglování s dlouhou holí, dřevěná hůl na tvář movité cestující, kteří projdou tímto způsobem. 3D spořič obrazovky, který nebojácný Robin Hood mít na svém počítači, doprovodných lesní cestu.