Pirát žena

Spořiče obrazovky fantazie : pirát žena

Spořiče obrazovky pirát žena

Animovaný spořič obrazovky pirát žena

Spořič Obrazovky Pirát žena
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Ženy mohou být hrůzostrašné piráti, o čemž svědčí tuto dívku s červeným papouškem. Tento pirát dívka je oblečena do typické pirátské oblečení, jako pirát klobouk, tričko s červenými a bílými pruhy, korzetu a sukně s krytem některých šátky. Ona je doprovázena červenou papouška, který je jejich mazlíček. Tato krásná pirát je na pustém ostrově v Karibském moři. Jistě je místo, kde se bude pohřbívat poklady shromážděné během jejich přístupů a napadení. Nebo možná její mapu pokladu vedla ji na toto místo? Představte si svůj vlastní příběh s naší piráty spořič obrazovky!

V příbězích o pirátství bylo několik žen, které cvičily pirátství. Některé příklady byly Anne Bonny, irský pirát, který byl znám také její přezdívka Boon, jeho partner Mary Read, anglický pirát, nebo nejslavnější pirát z Číny, Ching Shih. Všichni byli tak bojovníci jako každý mužský pirát. Nicméně, to není běžné, že ženy budou zařazeni na pirátské lodi a věnoval, aby se rabování. Ve světě filmu byli schopni vidět příliš mnoho ženských postav ve světě pirátství. Příklady zahrnují Adams Morgan (hrál Geena Davis), ve filmu Bezohledný ostrov (1995) a Elizabeth Swann (hrál Keira Knightley), která se stane nástupce Pirate Feng a později v královny Piráti ve filmu Piráti z Karibiku: na konci světa. Žít s nejlepší starší ženy pirátské dobrodružství na moři.. Stáhněte si spořič obrazovky Pirát žena kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fantazie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fantazie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 20 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-09-02 09:09:46, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fantazie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Pirát žena z Fantazie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 21 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 20 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1088
STAŽENÍ
Staženo 1584 krát

Tento zlatý drak jezdí po obloze, létání mezi mraky této fantazie spořič obrazovky. Draci jsou kořeny v mytologii a legendám fantazie. Draci mají obvykle významnou roli strážců buď pokladu nebo důležitých lidí, a proto si vždy divoké nepřátelé. Některé starověké kultury tvoří legend po zjištění, dinosauří fosílie.

8
8 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1221
STAŽENÍ
Staženo 1489 krát

Zdarma spořič obrazovky z hrůzostrašného červeného draka v plamenech. Červené draci jsou mezi druhy draka, největší. Podle legend, které mluví o Červené Draci (také volal Ohniví draci) jsou draci, které obývají Zemi uvnitř, se blížit k jeho jádru, kde jsou teploty velmi vysoké. Sdílet tento spořič obrazovky pro všechny milovníky draků a jejich mytologie prostřednictvím sociálních sítí.