Robin hood a pirate

Spořiče obrazovky fantazie : robin hood a pirate

Spořiče obrazovky robin hood a pirate

Animovaný spořič obrazovky robin hood a pirate

Spořič Obrazovky Robin Hood a Pirate
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Robin Hood je zloděj, který krade od bohatých a dát peníze chudým. V této scéně se postaví před piráty, kteří jsou také zloději, ale i pro jejich vlastní prospěch. Tyto dva znaky bojují v boji s meči. V zákulisí vidíme pirátských lodí na moři. Robin Hood okrádá bohaté, ale také loupí lupiči dávat peníze těm, kteří to nejvíce potřebují.

Robin Hood je spravedlivý zloděj, který krade i když je k tomu dobře. Zloděj, který krade z těch, kteří mají více peněz, aby ty peníze těm, kteří to nejvíce potřebují. Legendární, literatura je idol pro mnoho lidí. Osoba, která zosobňuje dobře. Na obrázku vidíme dva pirátské lodě, které jsou zakotvené v přístavu, zatímco dva znaky bojovat s meči. Robin Hood nosí zelenou. Pirát nosí černé. Oba bojují v boji s mečem v písku na pláži. Hrdina se snaží ukrást kořist pirátů, aby peníze na chudé.. Stáhněte si spořič obrazovky Robin Hood a Pirate kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fantazie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fantazie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 19 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-03-17 12:03:52, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fantazie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Robin Hood a Pirate z Fantazie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 7 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 19 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1171
STAŽENÍ
Staženo 1629 krát

Zdarma Robin Hood spořič obrazovky, zloděje, který ukradl z bohaté a dát k chudým. Robin Hood se nachází na mýtině lesní, dělá žonglování s dlouhou holí, dřevěná hůl na tvář movité cestující, kteří projdou tímto způsobem. 3D spořič obrazovky, který nebojácný Robin Hood mít na svém počítači, doprovodných lesní cestu.

9
9 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1257
STAŽENÍ
Staženo 1720 krát

Zde máme draka pronásledování rytíře na nové fantazie spořič obrazovky. Toto železo obrněný rytíř se zdá být velmi odvážný a agresivní, ale on si neuvědomil, že má obrovský drak za sebou. Drak se zdá zábavné stonku nic netušícího válečníka, když blafuje díval jiným směrem. Dokonce se zdá, že obří tvor dělá výsměch, když je paladin zobrazí ohrožující! Díky této zábavné fantazie scéně si můžete dát nádech kouzla do svého ochránce obrazovce počítače.