Robin hood a pirate

Spořiče obrazovky fantazie : robin hood a pirate

Spořiče obrazovky robin hood a pirate

Animovaný spořič obrazovky robin hood a pirate

Spořič Obrazovky Robin Hood a Pirate
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Robin Hood je zloděj, který krade od bohatých a dát peníze chudým. V této scéně se postaví před piráty, kteří jsou také zloději, ale i pro jejich vlastní prospěch. Tyto dva znaky bojují v boji s meči. V zákulisí vidíme pirátských lodí na moři. Robin Hood okrádá bohaté, ale také loupí lupiči dávat peníze těm, kteří to nejvíce potřebují.

Robin Hood je spravedlivý zloděj, který krade i když je k tomu dobře. Zloděj, který krade z těch, kteří mají více peněz, aby ty peníze těm, kteří to nejvíce potřebují. Legendární, literatura je idol pro mnoho lidí. Osoba, která zosobňuje dobře. Na obrázku vidíme dva pirátské lodě, které jsou zakotvené v přístavu, zatímco dva znaky bojovat s meči. Robin Hood nosí zelenou. Pirát nosí černé. Oba bojují v boji s mečem v písku na pláži. Hrdina se snaží ukrást kořist pirátů, aby peníze na chudé.. Stáhněte si spořič obrazovky Robin Hood a Pirate kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fantazie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fantazie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 17 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-03-17 12:03:52, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fantazie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Robin Hood a Pirate z Fantazie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 7 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 17 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1088
STAŽENÍ
Staženo 1584 krát

Tento zlatý drak jezdí po obloze, létání mezi mraky této fantazie spořič obrazovky. Draci jsou kořeny v mytologii a legendám fantazie. Draci mají obvykle významnou roli strážců buď pokladu nebo důležitých lidí, a proto si vždy divoké nepřátelé. Některé starověké kultury tvoří legend po zjištění, dinosauří fosílie.

8
8 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1402
STAŽENÍ
Staženo 1415 krát

Dejte si pozor, ohavný sněhulák přijede se svým obrazovky! V tomto příjemném zdarma spořič obrazovky vidíme Yetti velmi rozzlobený s tučňákem, zahájení obrovský řev na vyděšené zvíře. Sdílet tuto ledovou spořič obrazovky na sociálních sítích a osvěžit svou pracovní plochu s touto studenou obrazovky. I když se zdá Sněhulák řev, to vypadá dobře a není strach obraz, je to spíš jako rozkošný plněné než zuřivé bestie!