Skřítek

Spořiče obrazovky fantazie : Skřítek

Spořiče obrazovky Skřítek

Animovaný spořič obrazovky Skřítek

Spořič Obrazovky Skřítek
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky z Skřítek na úpatí duhu vyjde pro jeho hrnec zlata. Malá zrzka Skřítek čekají netrpělivě na něco nebo někoho, jak sedí na skále v lese. Můžete vidět velké množství zlata, že má ve svém hrnci. Pokud máte rádi fantasy a irské legendy, stáhněte si tento krásný spořič obrazovky a sdílet na sociálních sítích. Všechny vaše přání splní díky Skřítek.

Skřítek nebo skřítek jsou mytologické bytosti, které pocházejí z irské tradice, v mnoha příběhů a legend. Jsou to víly, jako druh šotek, že hlídání hrnce plné zlatých mincí, které mají žerty zábavné výdajů na lidech. Některé příběhy říkají, že když někdo zírá na Skřítek, nemůže uniknout, až přestanou na něj podívala. Oni jsou obvykle líčeni jako zrzka mužíčkové elegantně oblečený v zeleném.. Stáhněte si spořič obrazovky Skřítek kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fantazie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fantazie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 28 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-06-14 10:06:11, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fantazie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Skřítek z Fantazie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 56 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 28 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1147
STAŽENÍ
Staženo 1388 krát

V tento spořič obrazovky uvidíte impozantní vstup do neznámého podzemí, slouží jako pozadí pro fantasy příběhy, hry na hrdiny a RPG hry. V tento spořič obrazovky uvidíte dvě pochodně na obou stranách dveří, a žalářník nalézt na úpatí schodů. Cítit hodnotu a ponořit se do neznáma s tímto spořič obrazovky z vězení.

9
9 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1454
STAŽENÍ
Staženo 1503 krát

Vysoká kvalita obrazovky o drak sedí na hromadě zlata. Velký poklad se zlatem, drahými kameny a šperky je střežen zeleným drakem sedí na pokladně. Každý dobrodruh, který se chce dostat k pokladu bude muset snížit bestii. Můžete sdílet na sociálních sítích Tento spořič obrazovky, velký téma fantasy příběhů o drakem střežící poklad, aby nepřítel bude poražen typické kinght k dosažení tohoto činu.