Skřítek

Spořiče obrazovky fantazie : Skřítek

Spořiče obrazovky Skřítek

Animovaný spořič obrazovky Skřítek

Spořič Obrazovky Skřítek
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky z Skřítek na úpatí duhu vyjde pro jeho hrnec zlata. Malá zrzka Skřítek čekají netrpělivě na něco nebo někoho, jak sedí na skále v lese. Můžete vidět velké množství zlata, že má ve svém hrnci. Pokud máte rádi fantasy a irské legendy, stáhněte si tento krásný spořič obrazovky a sdílet na sociálních sítích. Všechny vaše přání splní díky Skřítek.

Skřítek nebo skřítek jsou mytologické bytosti, které pocházejí z irské tradice, v mnoha příběhů a legend. Jsou to víly, jako druh šotek, že hlídání hrnce plné zlatých mincí, které mají žerty zábavné výdajů na lidech. Některé příběhy říkají, že když někdo zírá na Skřítek, nemůže uniknout, až přestanou na něj podívala. Oni jsou obvykle líčeni jako zrzka mužíčkové elegantně oblečený v zeleném.. Stáhněte si spořič obrazovky Skřítek kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fantazie, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fantazie Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 33 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-06-14 10:06:11, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fantazie. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Skřítek z Fantazie ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 56 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 33 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1538
STAŽENÍ
Staženo 1268 krát

Spořič, ve kterém rytíř v lesklé zbroji čelí plivání ohně draka. Typická scéna z pohádek, statečný rytíře bojuje s drakem, aby dosáhly na hrad, který vidíte na dálku, a zachránit princeznu v nesnázích. Pokud máte rádi epické příběhy nebo pohádky, budete chtít mít tuto bezplatnou spořič na vašem počítači. Můžete také ukázat svým přátelům na sociálních sítích.

8
8 z 10 - 13 hlasů
Top číslo 1038
STAŽENÍ
Staženo 1994 krát

Cítit kouzlo létání v tomto nebi fantazie, mezi mraky, s celou partou růžových barevných hvězd kolem sebe, magické letu, která vás přenese do dalekých krajů díky této fantazie spořič obrazovky, v krásné hvězdy noci. Chcete-li přidat trochu fantazie do počítače, získáte hodně s tímto spořič obrazovky ... a to nebude stát nic!