3D Iron Man

Spořiče obrazovky film : 3D Iron Man

Spořiče obrazovky 3D Iron Man

Animovaný spořič obrazovky 3D Iron Man

Spořič Obrazovky 3D Iron Man
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Můžete obdivovat dokonalost Iron Man v charakteru Marvel ve 3D. Ironman na vás dívá s jasnýma očima plné života a připraveni udělat dobrý kdekoli tvrdil. Tony Stark, nebo lépe známý jeho alter ego Iron Man je superhrdina komické knihy vydávané Marvel Comics. Tony Stark je miliardář úspěšný inženýr a podnikatel, který poté, co utrpěl vážné zranění na hrudi, když kus šrapnelu se zasekl v blízkosti srdce a hrozila, že ho zabít během únosu ve kterém jeho věznitelé pokusí se ho donutit, aby stavět zbraň hromadného zničení.

Vytváří velmi moderní a výkonný, schopný zachránit svůj život a dělat ho dobře v superhrdina může letět amadura. Armor konstrukty používající jeho společnost Stark Industries, který byl tvůrce z nejmocnějších a moderních vojenských zbraní, tento zážitek sloužil mu Toni Stark, aby se stal Iron Man. Iron Man se objevil v několika filmech, kromě komiksů. Kromě svého vlastního trilogie, se objeví v seriálu, Avengers a The Incredible Hulk.. Stáhněte si spořič obrazovky 3D Iron Man kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Film, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Film Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 15 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-05-28 16:05:32, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Film. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky 3D Iron Man z Film ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 119 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 15 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 1783 hlasů
Top číslo 172
STAŽENÍ
Staženo 13249 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky je docela zvláštní, je to jako typický Matrix tapetu, má jen tento jeden plamen vliv na zelenou barvu. Písmena se zůstat v klidu, ale je to, jako kdyby monitoru počítače, ve kterém se nacházejí, hořely zevnitř. Také dopisy od Matrix logo jsou na vrcholu všech ostatních malých písmen. Pokud se vám líbí trilogie Matrix, pak se budete milovat tento spořič obrazovky, takže neváhejte a stáhněte si ji a sdílejte ji se všemi po sociálních sítích!

9
9 z 10 - 35 hlasů
Top číslo 879
STAŽENÍ
Staženo 2675 krát

Punisher je charakter od Marvel komiků. Punisher je anti-hrdina, je divoká postava, která nevadí zabíjení, únos, vydírání, vyhrožování a mučení jako taktiku v boji proti trestné činnosti. K dispozici jsou tři filmy o charakteru Punisher, jak to bylo velmi populární v USA v 80. letech. Má také televizní seriály a několik videoher. Expert bojovník. Manipulaci se všemi druhy zbraní.