Avengers 2012

Spořiče obrazovky film : Avengers 2012

Spořiče obrazovky Avengers 2012

Animovaný spořič obrazovky Avengers 2012

Spořič Obrazovky Avengers 2012
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tomto volném spořič obrazovky můžete vidět nejlepší obrázky, umělecká díla a snímky z Marvel filmu Avengers. Film byl vydání v polovině roku 2012 s Kapitán Amerika, Iron Man, Thor a Hulk, mezi ostatními. Pokud jste dobrý fanoušek Marvel, nebo Avengers, nebo oba, budete muset jít podívat na film a stáhnout tento spořič obrazovky. Superhrdina film s úžasnými speciálními efekty a spoustou akce. Nestyď se a sdílet je se všemi na vašich oblíbených sociálních sítích! Je to film si nesmíte nechat ujít, a ani tyto fotografie z protagonistů.

Avengers měl premiéru 11. dubna 2012 v divadle El Capitan v Hollywoodu, v Kalifornii. Tam mohli vidět všichni herci hrají superhrdiny jako je Chris Hemsworth (Thor), Robert Downey Jr. (Ironman), Chris Evans (Kapitán Amerika), Mark Ruffalo (Hulk), Scarlett Johansson (Černá vdova), Hawkeye (Jeremy Renner), Samuel L. Jackson (plukovník Fury) a Tom Hiddleston (Loki). Film získal pozitivní hodnocení od většiny filmových kritiků.. Stáhněte si spořič obrazovky Avengers 2012 kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Film, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Film Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 21 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-08 12:03:49, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Film. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Avengers 2012 z Film ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 609 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 21 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1569
STAŽENÍ
Staženo 1510 krát

Královna Ravenna, nevlastní matka Sněhurka, za použití své síly, aby se hejno vran. V "Bílý Sníh & Lovec", Ravenna je zlá královna s velkými pravomocemi, že se používají k udržení mládí a krásu. To je důvod proto, že nenávidí svou nevlastní dceru krásnou, Sněhurka, a chce ji ukončit za každou cenu. Podělte se Ravenna je spořič obrazovky v sociálních sítích se svými přáteli.

9
9 z 10 - 35 hlasů
Top číslo 879
STAŽENÍ
Staženo 2528 krát

Punisher je charakter od Marvel komiků. Punisher je anti-hrdina, je divoká postava, která nevadí zabíjení, únos, vydírání, vyhrožování a mučení jako taktiku v boji proti trestné činnosti. K dispozici jsou tři filmy o charakteru Punisher, jak to bylo velmi populární v USA v 80. letech. Má také televizní seriály a několik videoher. Expert bojovník. Manipulaci se všemi druhy zbraní.