San Andreas (Movie)

Spořiče obrazovky film : San Andreas (Movie)

Spořiče obrazovky San Andreas (Movie)

Animovaný spořič obrazovky San Andreas (Movie)

Spořič Obrazovky San Andreas (Movie)
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

San Andreas, známý v Latinské Americe jako zemětřesení: San Andreas Fault je dobrodružný film, akční katastrofy New Line Cinema v Hollywoodu. Film hrát Dwayne Johnson, Kylie Minogue, Carla Gugino, Alexandra Daddario a Paula Giamattiho. Je to určitě jeden z nejlepších filmů roku 2015, pro jeho speciálních efektů, produkce, fotografování a spiknutí. Režisér filmu je mladý Brad Peyton Kanady.

Ničivé zemětřesení státu Kalifornie, ničit budovy a zapříčinit úmrtí milionů lidí, pilot helikoptéry z hasiči města Los Angeles a jeho ex-manželka začala vzrušující výlet do San Franciska, aby se pokusili najít a zachránit svou dceru , Tento film má všechny ingredience pro vzrušující čas ve filmu, střílel ve 2D a 3D. Oznámil zahájení natáčení 1. prosince 2011, se konečně spatřil světlo film, 100000000 dolar rozpočtu, který doufá, že zvýšení víc u pokladny na celém světě.. Stáhněte si spořič obrazovky San Andreas (Movie) kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Film, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Film Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 20 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 9 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-05-29 16:05:06, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Film. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky San Andreas (Movie) z Film ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
9

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 20 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1631
STAŽENÍ
Staženo 1524 krát

V tomto filmovém plátně velkou roli filmu ve 3D vycházející z obrazovky. V kinech jsou pohodlné posezení, ze kterých můžete sledovat filmy. Film navijáky jsou ve formátu přehrávání celovečerních filmů, které stále klesá více do užívání. Dnes, více a větší důraz se digitálních formátů ve vysokém rozlišení (HD). Je to nejlepší způsob, jak si dobrý film.

9
9 z 10 - 14 hlasů
Top číslo 1464
STAŽENÍ
Staženo 1516 krát

Zdarma spořič obrazovky z druhé části Rozbřesk - 2. část, kde Bella a Edward Cullen herci, spolu s jejich dcerou Renesmee Cullen a Jacob Black je nutné chránit malé před hněvem Volturiových, kdo to je hrozba, které mají být odstraněny zvážit. Sdílet na sociálních sítích tuto východu spořič obrazovky a užít si se všemi svými přáteli. Příběh Twilight Sága přijde do konce v tomto filmu, kde válka mezi druhy končí epické zakončení příběhu tohoto milostného příběhu.