San Andreas (Movie)

Spořiče obrazovky film : San Andreas (Movie)

Spořiče obrazovky San Andreas (Movie)

Animovaný spořič obrazovky San Andreas (Movie)

Spořič Obrazovky San Andreas (Movie)
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

San Andreas, známý v Latinské Americe jako zemětřesení: San Andreas Fault je dobrodružný film, akční katastrofy New Line Cinema v Hollywoodu. Film hrát Dwayne Johnson, Kylie Minogue, Carla Gugino, Alexandra Daddario a Paula Giamattiho. Je to určitě jeden z nejlepších filmů roku 2015, pro jeho speciálních efektů, produkce, fotografování a spiknutí. Režisér filmu je mladý Brad Peyton Kanady.

Ničivé zemětřesení státu Kalifornie, ničit budovy a zapříčinit úmrtí milionů lidí, pilot helikoptéry z hasiči města Los Angeles a jeho ex-manželka začala vzrušující výlet do San Franciska, aby se pokusili najít a zachránit svou dceru , Tento film má všechny ingredience pro vzrušující čas ve filmu, střílel ve 2D a 3D. Oznámil zahájení natáčení 1. prosince 2011, se konečně spatřil světlo film, 100000000 dolar rozpočtu, který doufá, že zvýšení víc u pokladny na celém světě.. Stáhněte si spořič obrazovky San Andreas (Movie) kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Film, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Film Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 20 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 9 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-05-29 16:05:06, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Film. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky San Andreas (Movie) z Film ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
9

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 20 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 899 hlasů
Top číslo 265
STAŽENÍ
Staženo 8880 krát

Toto je spořič obrazovky z plakátu z amerického filmu Terminátor 3: Vzpoura strojů, s Arnoldem Schwarzeneggerem, Claire Danes, Nick Stahl, a Kristanna Loken. Tento spořič obrazovky vytváří realistické iluzi ohně na obrazovce vpravo dole v Terminátor 3 plakátu. Film popisuje příčiny, které vedly k válce proti strojům a je kus, který otevírá příběh uvedené v prvním Terminátor filmu. Pokud se ti to líbilo, nebo jste fanouškem Terminator ságy, pak si stáhněte tento spořič obrazovky a sdílet je na nejběžnějších sociálních sítí.

7
7 z 10 - 27 hlasů
Top číslo 930
STAŽENÍ
Staženo 2467 krát

V tomto on-line zdarma spořič obrazovky můžete vidět legendární Millenium Falcon od Han Solo na koni přes hvězdy ve vesmíru. Cítit kouzlo George Lucase s touto zdarma spořič obrazovky!Millennium Falcon je kosmická loď v smyšlený Hvězdné Války vesmír velel pašerák Han Solo a jeho Wookiee prvního důstojníka, Chewbacca. Pokud jste fanoušky Hvězdné Války, tak co ještě čekáte? Stáhněte si tento spořič obrazovky právě teď! Pokud jste fanouškem této skvělé ságy s tímto spořič obrazovky si můžete přizpůsobit počítač s touto lodí ságy většina sci-fi filmů. Také ji sdílet s každým, koho znáte na Facebooku, Twitteru a všechno!