San Andreas (Movie)

Spořiče obrazovky film : San Andreas (Movie)

Spořiče obrazovky San Andreas (Movie)

Animovaný spořič obrazovky San Andreas (Movie)

Spořič Obrazovky San Andreas (Movie)
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

San Andreas, známý v Latinské Americe jako zemětřesení: San Andreas Fault je dobrodružný film, akční katastrofy New Line Cinema v Hollywoodu. Film hrát Dwayne Johnson, Kylie Minogue, Carla Gugino, Alexandra Daddario a Paula Giamattiho. Je to určitě jeden z nejlepších filmů roku 2015, pro jeho speciálních efektů, produkce, fotografování a spiknutí. Režisér filmu je mladý Brad Peyton Kanady.

Ničivé zemětřesení státu Kalifornie, ničit budovy a zapříčinit úmrtí milionů lidí, pilot helikoptéry z hasiči města Los Angeles a jeho ex-manželka začala vzrušující výlet do San Franciska, aby se pokusili najít a zachránit svou dceru , Tento film má všechny ingredience pro vzrušující čas ve filmu, střílel ve 2D a 3D. Oznámil zahájení natáčení 1. prosince 2011, se konečně spatřil světlo film, 100000000 dolar rozpočtu, který doufá, že zvýšení víc u pokladny na celém světě.. Stáhněte si spořič obrazovky San Andreas (Movie) kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Film, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Film Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 18 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 9 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-05-29 16:05:06, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Film. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky San Andreas (Movie) z Film ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
9

Hodnocení vychází na 42 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 18 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 1849 hlasů
Top číslo 153
STAŽENÍ
Staženo 13827 krát

Obrazovky z jednoho prstenu z filmu trilogie Pán prstenů knih na základě JR Tolkien fantazii. Trilogie se skládá ze tří akčních filmů, epické fantasy: Společenstvo Prstenu (2001), Dvě věže (2002) a Návrat krále (2003). Tři filmy sledovat mladé hobit Frodo a jeho společníci, a vydejte se na výpravu zničit Jeden prsten, a tím zajistit zničení Temného Pána Saurona. Animovaný obraz této mocné ohniště.

6
6 z 10 - 14 hlasů
Top číslo 921
STAŽENÍ
Staženo 2010 krát

Šmoulové vrátí s jejich dobrodružství na velké obrazovce!Šmoulové 2 je 3D animovaný film, který se můžete pobavit s Šmoulinku, Papa, Nešikovný, nabručený a za marnost, s novými postavami, jako Vexy a Hackus. Gargamel se svou kočkou Azrael, unesl Šmoulinka a stále nevím, jaké jsou jejich plány. Šmoulové, spolu s jejich lidská přátelé Patrick a Grace Winslow, musí přijít na pomoc a záchranu.Zábavné dobrodružství pro celou rodinu, filmu, nyní můžete nyní Šmoulové spořič obrazovky na vašem počítači.