The Hunger Games: Síla vzdoru Part 1

Spořiče obrazovky film : The Hunger Games: Síla vzdoru Part 1

Spořiče obrazovky The Hunger Games: Síla vzdoru Part 1

Animovaný spořič obrazovky The Hunger Games: Síla vzdoru Part 1

Spořič Obrazovky The Hunger Games: Síla vzdoru Part 1
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Znakem Síla vzdoru, hlavní ikona této splátky Hunger Games, se objeví v plamenech v tomto chránič obrazovky. Tentokrát Síla vzdoru se objeví s roztaženými křídly, s vyzývavým pohledem a ukazuje všechny jeho plnost.Filmová adaptace románu The Hunger Games: Síla vzdoru byla rozdělena na dvě části, protože kniha je velmi rozsáhlý a že vytvoří film velké délky. Pokud se vám to líbilo číst tento příběh, film jistě nadchne, protože má velmi vzrušující doba.

Ve filmu, Hunger Games: Síla vzdoru - Part 1, Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence), se objeví jako hlavní protagonista, se Finnick Odair (Sam Claflin), Gale Hawthorne (Liam Hemsworth) a Peeta Mellark (Josh Hutcherson), mimo jiné znaky. Tato verze je plný akce, díky originálním románu byl rozdělen do dvou filmů, má spoustu detailů být co nejvěrněji původní románu Suzanne Collins. Tato série knih má mnoho následovníků, a proto se filmy byly velký úspěch. Tato splátka byla vydána v listopadu 2014 a byl velký trhák. Chcete-li přizpůsobit počítač s emblémem Síla vzdoru a připojit se k povstání, nainstalovat tento spořič obrazovky zdarma.. Stáhněte si spořič obrazovky The Hunger Games: Síla vzdoru Part 1 kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Film, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Film Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 23 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-12-01 09:12:37, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Film. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky The Hunger Games: Síla vzdoru Part 1 z Film ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 154 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 23 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 14 hlasů
Top číslo 921
STAŽENÍ
Staženo 2010 krát

Šmoulové vrátí s jejich dobrodružství na velké obrazovce!Šmoulové 2 je 3D animovaný film, který se můžete pobavit s Šmoulinku, Papa, Nešikovný, nabručený a za marnost, s novými postavami, jako Vexy a Hackus. Gargamel se svou kočkou Azrael, unesl Šmoulinka a stále nevím, jaké jsou jejich plány. Šmoulové, spolu s jejich lidská přátelé Patrick a Grace Winslow, musí přijít na pomoc a záchranu.Zábavné dobrodružství pro celou rodinu, filmu, nyní můžete nyní Šmoulové spořič obrazovky na vašem počítači.

8
8 z 10 - 534 hlasů
Top číslo 352
STAŽENÍ
Staženo 6424 krát

Tento spořič obrazovky je slideshow obrázků z páru, který STAR film Avatar od Jamese Camerona. Princezna Omaticaya Neytiri musí učit Jake Sully kulturu svého lidu, a můžete vidět, jak to, že v některých z těchto obrázků. Ona ho také učí, jak jí lidé žít v harmonii s Eywa. Neytiri a Jake Sully do sebe zamilují, a to je velmi důležité při rozhodování Jake Sully o jeho nadřízeného, plukovníka Milese Quaritch. Pokud se vám líbil film nebo některou z postav, pak byste měli mít tento spořič obrazovky a sdílet je s každým, koho znáte a mají stejné zájmy jako vy na sociálních sítích!