The hunger games: mockingjay Část 2

Spořiče obrazovky film : the hunger games: mockingjay Část 2

Spořiče obrazovky the hunger games: mockingjay Část 2

Animovaný spořič obrazovky the hunger games: mockingjay Část 2

Spořič Obrazovky The Hunger Games: Mockingjay Část 2
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky z filmu The Hunger Games: Mockingjay části 2, což je finální film ságy o The Hunger Games. Série filmů založených na knihách Suzanne Collins. Tři knihy byly rozděleny do čtyř filmů, a toto je poslední ze všech. Příběh o tom, jak okresy vzbouřit proti tyranské kontrole hlavního města země, v níž žijí. Příběh hrdiny, lásky a dobrodružství s epos z jednoho z nejslavnějších filmových sérií našeho časem skončit.

Poslední film ze série The Hunger Games. Epický příběh o válce a dobrodružství. Jennifer Lawrence jako Katniss Everdeen. Josh Hutcherson jako Peeta Mellark. Woody Harrelson jako Haymitch Abernathy. Donald Sutherland jako prezident Snow. Philip Seymour Hoffman jako Plutarch Heavensbee. Julianne Moore jako prezident Alma mince. V tomto dobrodružství musí napadnout kapitál překonání všechny nástrahy získat svobodu. Poslední kniha trilogie byl rozdělen do dvou filmů, a to je celý příběh končí.. Stáhněte si spořič obrazovky The Hunger Games: Mockingjay Část 2 kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Film, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Film Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 20 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 9 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-09-08 10:09:13, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Film. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky The Hunger Games: Mockingjay Část 2 z Film ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
9

Hodnocení vychází na 77 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 20 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1261
STAŽENÍ
Staženo 1351 krát

Harry Potter a Fénixův řád je pátá kniha v sérii knih o Harrym Potterovi chlapce průvodce z pera anglické autorky JK Rowlingové. Je to předposlední kniha a jeho příběh končí v poslední knize v seriálu a na konci dějin. V této knize Harry Potter je ve škole v Bradavicích, kde Ministerstvo kouzel kontroluje, věřit, že hlavní Albus Brumbál vymyslel celý příběh o návratu lorda Voldemorta.

9
9 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1682
STAŽENÍ
Staženo 920 krát

Tento robot je velký darebák filmu The Avengers: The Age of Ultron. V tomto filmu, to je selhal pokus, který vzniká, když Tony Stark je experimentuje s umělou inteligencí. Po nehodě, Ultron povstalci a snaží se vyhladit lidskou rasu, protože chápe, že je to jediný způsob, jak zachránit planetu. Avengers se opět spojí své síly, aby porazil ho, a to vytváří obrovskou armádu robotů, jako ho dobýt planetu.