Ultron

Spořiče obrazovky film : Ultron

Spořiče obrazovky Ultron

Animovaný spořič obrazovky Ultron

Spořič Obrazovky Ultron
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento robot je velký darebák filmu The Avengers: The Age of Ultron. V tomto filmu, to je selhal pokus, který vzniká, když Tony Stark je experimentuje s umělou inteligencí. Po nehodě, Ultron povstalci a snaží se vyhladit lidskou rasu, protože chápe, že je to jediný způsob, jak zachránit planetu. Avengers se opět spojí své síly, aby porazil ho, a to vytváří obrovskou armádu robotů, jako ho dobýt planetu.

I když ve filmu 2015 o Avengers ULTRON je tvorba Tonyho Starka v původní komiksové tvůrce je vědecký Hank Pym, populární člen této skupiny hrdinů, který byl známý jako Ant-Man, Goliáš nebo Yellow Jacket. Robot Ultron byl považován za jeden z největších darebáků v historii komiksu. Verze Konečný Ultron je vyrobena z Adamantium, světový nejtěžší kov. To nezranitelnost dělá to opravdu nebezpečný nepřítel, a hlavní superhrdinové ve světě bude muset vynaložit veškeré úsilí, aby se porazit tuto hrozbu.. Stáhněte si spořič obrazovky Ultron kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Film, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Film Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 16 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 9 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-05-05 10:05:07, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Film. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Ultron z Film ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
9

Hodnocení vychází na 35 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 16 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 14 hlasů
Top číslo 1157
STAŽENÍ
Staženo 1721 krát

Zde je druhá část románu Hobit od JRR Tolkiena! Hobit: Šmakova dračí poušť je pokračováním dobrodružství Bilbo Pytlíka, který začal v roce Hobit: Neočekávaná cesta. S tímto spořič obrazovky můžete sledovat, kdykoli budete chtít některé scény z filmu, a nebojte se, protože nebudete odhalit žádné překvapení film. Můžete vidět Thorin Pavéza, Thranduil Elven krále, Tauriel Elf Silvana, Legolas, Gandalf Šedý a Bilbo Pytlíka, na hobití protagonista.

6
6 z 10 - 28 hlasů
Top číslo 883
STAŽENÍ
Staženo 2067 krát

S tímto spořič obrazovky, bude váš počítač obrazovka proměnit staré televize s testovací kartou on. Dejte váš monitor retro pocit a vzhled s tímto televizorem spořič obrazovky. Jednotlivé části typického televizního testovací kartě se najednou začnou pohybovat ve všech možných způsobů a směrů. Spořič obrazovky z televizní obrazovky. S touto zdarma spořič obrazovky počítač se zdá starou televizi, s testovacím vzorkem. S tímto spořič obrazovky, budete mítjediný, kdo je schopen se smát na testovací kartě. Stáhněte si ji právě teď a sdílet je se svými přáteli na sociálních sítích !