Cristiano Ronaldo

Spořiče obrazovky fotbal : Cristiano Ronaldo

Spořiče obrazovky Cristiano Ronaldo

Animovaný spořič obrazovky Cristiano Ronaldo

Spořič Obrazovky Cristiano Ronaldo
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento mladý portugalský fotbalista se objeví v této spořič obrazovky na sobě uniformu Real Madrid CF, kde je známý jako CR7 počtem hřbetních v tomto týmu. Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro stala velmi populární hraní jako křídlo pro Real Madrid a je jedním z největších střelců v historii tohoto fotbalového týmu. To má také velké úspěchy ve hrách hrál s národním týmem Portugalska. C. Ronaldo způsobil rozruch, za to, ženejdražší přenos v historii fotbalu, a získal řadu ocenění a poct během jeho kariéry.

Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro se narodil ve městě Funchal, hlavního portugalského ostrova Madeira, 5. února 1985. On začal jeho kariéru ve světě profesionálního fotbalu v Sporting C. Portugalska, tým z Lisabonu. On byl později podepsal Manchester United FC a byl v týmu, kde se etabloval jako jeden z nejlepších hráčů na světě. V tomto týmu se používá číslo 7, který patřil k předchozímu kapitána Davida Beckhama. Chcete-li být převedena do Realu Madrid, Manchester přijal částku 80 milionů?, Státnejdražší převod ve fotbalové historii k dnešnímu dni. Znovu se otočil a podíval se číslo 7, tentokrát zděděnou z bývalého R. Madrid kapitán Raul Gonzalez. Od roku 2009, C. Ronaldo nosí uniformu bílé španělského týmu, který získal významné tituly po celém světě. Osobně, Cristiano má několik ocenění, včetně Zlatého boty a Ballon d? Or. CR7 dnes pokračuje získat výhru díky dobré týmové práci a jejich individuálních schopností jako fotbalista.. Stáhněte si spořič obrazovky Cristiano Ronaldo kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fotbal, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fotbal Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 139 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 9 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-05-27 10:05:14, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fotbal. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Cristiano Ronaldo z Fotbal ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
9

Hodnocení vychází na 189 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 139 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 16 hlasů
Top číslo 1400
STAŽENÍ
Staženo 1704 krát

Ballspiel-Verein Borussia 1909 e. V. Dortmund je fotbalový klub z města Dortmund, Německo.Borussia Dortmund byl založen 19. prosince 1909, hraje v 1. Bundesliga a má více než 68.000 členů. Jeho pole je Signal Iduna Park stadion s kapacitou pro 80.720 diváků.

8
8 z 10 - 84 hlasů
Top číslo 847
STAŽENÍ
Staženo 2412 krát

Ekvádorská fotbalová reprezentace reprezentuje Ekvádor na mezinárodních fotbalových akcích, jako je mistrovství světa nebo Copa América.