Dynamo Kyjev

Spořiče obrazovky fotbal : Dynamo Kyjev

Spořiče obrazovky Dynamo Kyjev

Animovaný spořič obrazovky Dynamo Kyjev

Spořič Obrazovky Dynamo Kyjev
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

FK Dynamo Kyjev je fotbalový klub z Kyjeva, ukrajinské kapitálu, vytvořený v roce 1927. Klubu stadion je Lobanovsky Dynamo a v současné době hraje v ukrajinské Barclays Premier League. Je to nejslavnější fotbalový tým v zemi. To bylo nejúspěšnější bývalého Sovětského svazu a dnešní Ukrajiny.

FK Dynamo Kyjev je klub Kyjev a nejznámější fotbalový klub a další ocenění na Ukrajině. Jejich stadion se jmenuje Lobanovsky Dynamo, na počest jeho nejslavnějšího fotbalového hráče. Její šaty jsou bílé a modré.. Stáhněte si spořič obrazovky Dynamo Kyjev kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fotbal, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fotbal Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 8 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-09-05 10:09:43, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fotbal. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Dynamo Kyjev z Fotbal ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 21 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 8 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1611
STAŽENÍ
Staženo 1462 krát

Valencia Club de Fútbol je španělský fotbalový klub z města Valencia. Valencia CF byl založen 18. března 1919 a hrál v první divizi Španělska. Jeho pole je Stadion Mestalla. Klub má 45.000 členů a přes 800 klubů fanoušků týmu.

6
6 z 10 - 9 hlasů
Top číslo 1064
STAŽENÍ
Staženo 1908 krát

Angolská fotbalová reprezentace reprezentuje Angolu na mezinárodních fotbalových akcích, jako je mistrovství světa nebo Africký pohár národů.