Dynamo Kyjev

Spořiče obrazovky fotbal : Dynamo Kyjev

Spořiče obrazovky Dynamo Kyjev

Animovaný spořič obrazovky Dynamo Kyjev

Spořič Obrazovky Dynamo Kyjev
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

FK Dynamo Kyjev je fotbalový klub z Kyjeva, ukrajinské kapitálu, vytvořený v roce 1927. Klubu stadion je Lobanovsky Dynamo a v současné době hraje v ukrajinské Barclays Premier League. Je to nejslavnější fotbalový tým v zemi. To bylo nejúspěšnější bývalého Sovětského svazu a dnešní Ukrajiny.

FK Dynamo Kyjev je klub Kyjev a nejznámější fotbalový klub a další ocenění na Ukrajině. Jejich stadion se jmenuje Lobanovsky Dynamo, na počest jeho nejslavnějšího fotbalového hráče. Její šaty jsou bílé a modré.. Stáhněte si spořič obrazovky Dynamo Kyjev kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fotbal, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fotbal Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 6 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-09-05 10:09:43, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fotbal. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Dynamo Kyjev z Fotbal ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 21 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 6 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 104 hlasů
Top číslo 789
STAŽENÍ
Staženo 2312 krát

Nizozemská fotbalová reprezentace reprezentuje Nizozemsko na mezinárodních fotbalových akcích, jako je mistrovství světa nebo mistrovství Evropy.

8
8 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1733
STAŽENÍ
Staženo 674 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky je z Helsingborgs IF, skotský fotbalový tým ve Skane, který hraje v Allsvenskan. Na fotbalový klub Helsingborgs IF byl založen v roce 1907, a jeho sídlo je olympijský stadion Helsingborgs. Mezi jeho nejnovější tituly jsou Švédský pohár v roce 2010 a Allsvenskan liga 2011. Být fanouškem Helsingborgs IF a sdílet tento spořič obrazovky na různých sociálních sítích!