Fuleco Brazílie 2014

Spořiče obrazovky fotbal : Fuleco Brazílie 2014

Spořiče obrazovky Fuleco Brazílie 2014

Animovaný spořič obrazovky Fuleco Brazílie 2014

Spořič Obrazovky Fuleco Brazílie 2014
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Víte, Fuleco, přátelský maskota mistrovství světa Brazílie 2014? Tato zábavná postava je zobrazena drží fotbalový míč vedle Brazílii 2014 logo, což jeměsto, kde se bude slavit Světový pohár 2014. Jak můžete vidět, je tobarevné animace, který bude chránit obrazovku vašeho počítače. Zvíře, které je založeno Fuleco je Tolypeutes tricinctus, lépe známý jako tři pruhovaný pásovec. Jeho jméno spojuje portugalské slova ”fotbal” (fotbal) a ”ecologia” (ekologie). Při rozhodování, jeho jméno bylo provedeno hlasování o vyloučení jiných návrhů, které jsou Amijubi nebo Zuzeco.

Mistrovství světa 2014 se koná v Brazílii, a Fuleco jeoficiální maskot této velké sportovní události. V roce 2004, FIFA vybrala Jižní Ameriku na jednom ze svých zemí mimo ústředí nejdůležitější fotbalové soutěže. I když na první pohled mnoho afrických zemí se zajímali, faktem je, že jen Kolumbie a Brazílie představily své nominace oficiálně,druhý byl vybrán. Maskot pro tuto událost byl navržen firmou 100 % designu, a je zamýšlel dát mladistvý a moderní osobnost, ale i odpovědnost. Fuleco podporuje ekologii, protože to patří do endemických druhů zvířat v Brazílii, a také podporuje zdravé výživy a sportu. Cílem je, aby veřejnosti řadu pozitivních konotací a využít svého vlivu ke zvýšení povědomí o osvědčených postupech a to jak v životě a ve sportu.. Stáhněte si spořič obrazovky Fuleco Brazílie 2014 kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fotbal, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fotbal Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 85 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-05-13 09:05:46, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fotbal. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Fuleco Brazílie 2014 z Fotbal ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 168 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 85 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1679
STAŽENÍ
Staženo 925 krát

PFC CSKA Moskva je fotbalový klub Moskva, Rusko. Klub CSKA Moskva byl založen v roce 1911 a hraje v ruské Premier League. CSKA Moskva byla vždy spojována s Rudou armádou, jak to bylo sovětská armáda sportovní klub. Tým hraje v novém stadionu PFC CSKA Moskva s kapacitou 30.000 diváků.

7
7 z 10 - 11 hlasů
Top číslo 1516
STAŽENÍ
Staženo 1143 krát

Paris Saint-Germain fotbalový klub, známý jako Paris Saint-Germain a populárně jako Paris SG nebo PSG, je fotbalový klub se sídlem v Paříži, Francie. Klub byl založen v roce 1970 spojením dvou fotbalových klubů v Paříži. Divadelní hra Paris Saint-Germain je Parc des Princes (Park princů) s kapacitou pro 48.712 diváků.