Fuleco Brazílie 2014

Spořiče obrazovky fotbal : Fuleco Brazílie 2014

Spořiče obrazovky Fuleco Brazílie 2014

Animovaný spořič obrazovky Fuleco Brazílie 2014

Spořič Obrazovky Fuleco Brazílie 2014
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Víte, Fuleco, přátelský maskota mistrovství světa Brazílie 2014? Tato zábavná postava je zobrazena drží fotbalový míč vedle Brazílii 2014 logo, což jeměsto, kde se bude slavit Světový pohár 2014. Jak můžete vidět, je tobarevné animace, který bude chránit obrazovku vašeho počítače. Zvíře, které je založeno Fuleco je Tolypeutes tricinctus, lépe známý jako tři pruhovaný pásovec. Jeho jméno spojuje portugalské slova ”fotbal” (fotbal) a ”ecologia” (ekologie). Při rozhodování, jeho jméno bylo provedeno hlasování o vyloučení jiných návrhů, které jsou Amijubi nebo Zuzeco.

Mistrovství světa 2014 se koná v Brazílii, a Fuleco jeoficiální maskot této velké sportovní události. V roce 2004, FIFA vybrala Jižní Ameriku na jednom ze svých zemí mimo ústředí nejdůležitější fotbalové soutěže. I když na první pohled mnoho afrických zemí se zajímali, faktem je, že jen Kolumbie a Brazílie představily své nominace oficiálně,druhý byl vybrán. Maskot pro tuto událost byl navržen firmou 100 % designu, a je zamýšlel dát mladistvý a moderní osobnost, ale i odpovědnost. Fuleco podporuje ekologii, protože to patří do endemických druhů zvířat v Brazílii, a také podporuje zdravé výživy a sportu. Cílem je, aby veřejnosti řadu pozitivních konotací a využít svého vlivu ke zvýšení povědomí o osvědčených postupech a to jak v životě a ve sportu.. Stáhněte si spořič obrazovky Fuleco Brazílie 2014 kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fotbal, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fotbal Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 101 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2014-05-13 09:05:46, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fotbal. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Fuleco Brazílie 2014 z Fotbal ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 168 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 101 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 23 hlasů
Top číslo 1011
STAŽENÍ
Staženo 1923 krát

Jste fanoušek Ghany fotbalového týmu? Tato animace vám přináší smajlík sobě první sadu Ghany. Ghanský hráč pozdrav svým fanouškům. Na nohou vidíme černou a bílou kouli a po jeho zadní straně je národní vlajka země Ghana. Pozadí je žlutá a bílá, a je plná siluety fotbalových míčů. Pokud máte rádi FIFA a chcete vyhrát tým Ghana, můžete si dát tento spořič obrazovky na vašem monitoru povzbudit je k vítězství.

8
8 z 10 - 190 hlasů
Top číslo 703
STAŽENÍ
Staženo 3132 krát

Polská fotbalová reprezentace reprezentuje Polsko na mezinárodních fotbalových akcích, jako je mistrovství světa nebo mistrovství Evropy.