Ghana národní fotbalové družstvo

Spořiče obrazovky fotbal : Ghana národní fotbalové družstvo

Spořiče obrazovky Ghana národní fotbalové družstvo

Animovaný spořič obrazovky Ghana národní fotbalové družstvo

Spořič Obrazovky Ghana národní fotbalové družstvo
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Jste fanoušek Ghany fotbalového týmu? Tato animace vám přináší smajlík sobě první sadu Ghany. Ghanský hráč pozdrav svým fanouškům. Na nohou vidíme černou a bílou kouli a po jeho zadní straně je národní vlajka země Ghana. Pozadí je žlutá a bílá, a je plná siluety fotbalových míčů. Pokud máte rádi FIFA a chcete vyhrát tým Ghana, můžete si dát tento spořič obrazovky na vašem monitoru povzbudit je k vítězství.

Ghana národní tým reprezentuje svou zemi v různých fotbalových soutěží, jako je mistrovství světa (FIFA) a Konfederace afrického fotbalu (CAF). První sada je bílá a pryč kit je červená. Vlajka země je rozdělena do tří vodorovných pruhů (červená, žlutá a zelená) a ve středu je černá pěticípá hvězda. Pokud máte rádi fotbal a jste fanoušek Ghany, můžete si stáhnout tento spořič obrazovky o ghanského fotbalisty.. Stáhněte si spořič obrazovky Ghana národní fotbalové družstvo kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fotbal, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fotbal Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 59 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-13 13:05:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fotbal. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Ghana národní fotbalové družstvo z Fotbal ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 161 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 59 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1618
STAŽENÍ
Staženo 597 krát

Football Club Internazionale Milano (známá jako Inter Milán nebo prostě Inter) je fotbalový klub z města Milán, Itálie. Jedná se o druhou nejsledovanější tým v Itálii. To bylo založeno v roce 1908 fotbalisty z jiného týmu ve stejném městě. Hrací pole je Giuseppe Meazza Stadión, který sdílí s ostatními velkými klub Milán AC Milán.

6
6 z 10 - 151 hlasů
Top číslo 768
STAŽENÍ
Staženo 2296 krát

Německá fotbalová reprezentace reprezentuje Německo na mezinárodních fotbalových akcích, jako je mistrovství světa nebo Evropy.