Írán národní fotbalový tým

Spořiče obrazovky fotbal : Írán národní fotbalový tým

Spořiče obrazovky Írán národní fotbalový tým

Animovaný spořič obrazovky Írán národní fotbalový tým

Spořič Obrazovky Írán národní fotbalový tým
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Smiley z přehrávače Íránu fotbalového týmu mávat fanouškům. Pokud máte rádi fotbal a jsou z Íránu, musíte si stáhnout tento spořič obrazovky na počítači. Na obrázku můžeme vidět íránský fotbalista na sobě první zařízení s vlajkou zastupující své země. Pozadí je zelená a bílá barva. Írán První zařízení je bílá s několika červenými a zelenými pruhy, nicméně jejich druhé zařízení je červená se zelenými pruhy. Podpořte tento národní tým stažením tento obrázek.

Tým Írán reprezentovat svou zemi fotbalových soutěží. Oni jsou také známí jako například Team Melli a knížat Persie. Tři hlavní barvy vlajky jsou zelené, bílé a červené, s červeným symbolem v centru. Írán je dnes považována za jednu z nejlepších týmů v Asii. Vyhrál mistrovství Asie třikrát (1968, 1972 a 1976). Pokud jste fanoušek národního fotbalového týmu, bude tento spořič obrazovky z íránské hráč vyzdobit váš displej.. Stáhněte si spořič obrazovky Írán národní fotbalový tým kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fotbal, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fotbal Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 164 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-13 13:05:09, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fotbal. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Írán národní fotbalový tým z Fotbal ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 164 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1611
STAŽENÍ
Staženo 1280 krát

Valencia Club de Fútbol je španělský fotbalový klub z města Valencia. Valencia CF byl založen 18. března 1919 a hrál v první divizi Španělska. Jeho pole je Stadion Mestalla. Klub má 45.000 členů a přes 800 klubů fanoušků týmu.

6
6 z 10 - 113 hlasů
Top číslo 842
STAŽENÍ
Staženo 2384 krát

Francouzská fotbalová reprezentace reprezentuje Francii na mezinárodních fotbalových akcích, jako je mistrovství světa nebo Evropy. Vítěz konfederačního poháru 2001 a 2003.