Írán národní fotbalový tým

Spořiče obrazovky fotbal : Írán národní fotbalový tým

Spořiče obrazovky Írán národní fotbalový tým

Animovaný spořič obrazovky Írán národní fotbalový tým

Spořič Obrazovky Írán národní fotbalový tým
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Smiley z přehrávače Íránu fotbalového týmu mávat fanouškům. Pokud máte rádi fotbal a jsou z Íránu, musíte si stáhnout tento spořič obrazovky na počítači. Na obrázku můžeme vidět íránský fotbalista na sobě první zařízení s vlajkou zastupující své země. Pozadí je zelená a bílá barva. Írán První zařízení je bílá s několika červenými a zelenými pruhy, nicméně jejich druhé zařízení je červená se zelenými pruhy. Podpořte tento národní tým stažením tento obrázek.

Tým Írán reprezentovat svou zemi fotbalových soutěží. Oni jsou také známí jako například Team Melli a knížat Persie. Tři hlavní barvy vlajky jsou zelené, bílé a červené, s červeným symbolem v centru. Írán je dnes považována za jednu z nejlepších týmů v Asii. Vyhrál mistrovství Asie třikrát (1968, 1972 a 1976). Pokud jste fanoušek národního fotbalového týmu, bude tento spořič obrazovky z íránské hráč vyzdobit váš displej.. Stáhněte si spořič obrazovky Írán národní fotbalový tým kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fotbal, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fotbal Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 131 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-13 13:05:09, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fotbal. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Írán národní fotbalový tým z Fotbal ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 131 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 71 hlasů
Top číslo 802
STAŽENÍ
Staženo 2330 krát

Stoupenci národní tým Tunisko nemůžete nechat ujít jim tento spořič obrazovky na vašem počítači. Pěkný smajlík má na sobě uniformu hlavního týmu, který se skládá z košile, šortky a bílé punčochy. Jeho druhá uniforma je zcela červená. Jak můžete vidět, za hráče, to jsou barvy vlajky Tuniska, který má srpek měsíce a pěticípé hvězdy uvnitř. Také tyto barvy vyplnit celou scénu fandit na fotbalový tým Tunisko.

7
7 z 10 - 110 hlasů
Top číslo 821
STAŽENÍ
Staženo 2103 krát

Screensaver podpořit italský fotbalový národní tým, účast ve Světovém poháru a všech mezinárodních soutěží. Podpořit svůj tým k počítači pomocí instalace spořiče obrazovky Itálii, takže můžete soutěžit ve finále a vyhrát trofej. Zvýšení počtu stažení a ukázat světu, jen tak, abyItálie jenejlepší, a že se to vyhrát soutěž. Blues jeitalský národní tým a jenejlepší! Azzurri jeitalský tým, a to jenejlepší!