Írán národní fotbalový tým

Spořiče obrazovky fotbal : Írán národní fotbalový tým

Spořiče obrazovky Írán národní fotbalový tým

Animovaný spořič obrazovky Írán národní fotbalový tým

Spořič Obrazovky Írán národní fotbalový tým
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Smiley z přehrávače Íránu fotbalového týmu mávat fanouškům. Pokud máte rádi fotbal a jsou z Íránu, musíte si stáhnout tento spořič obrazovky na počítači. Na obrázku můžeme vidět íránský fotbalista na sobě první zařízení s vlajkou zastupující své země. Pozadí je zelená a bílá barva. Írán První zařízení je bílá s několika červenými a zelenými pruhy, nicméně jejich druhé zařízení je červená se zelenými pruhy. Podpořte tento národní tým stažením tento obrázek.

Tým Írán reprezentovat svou zemi fotbalových soutěží. Oni jsou také známí jako například Team Melli a knížat Persie. Tři hlavní barvy vlajky jsou zelené, bílé a červené, s červeným symbolem v centru. Írán je dnes považována za jednu z nejlepších týmů v Asii. Vyhrál mistrovství Asie třikrát (1968, 1972 a 1976). Pokud jste fanoušek národního fotbalového týmu, bude tento spořič obrazovky z íránské hráč vyzdobit váš displej.. Stáhněte si spořič obrazovky Írán národní fotbalový tým kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fotbal, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fotbal Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 208 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-13 13:05:09, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fotbal. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Írán národní fotbalový tým z Fotbal ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 208 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1733
STAŽENÍ
Staženo 955 krát

Tato bezplatná spořič obrazovky je z Helsingborgs IF, skotský fotbalový tým ve Skane, který hraje v Allsvenskan. Na fotbalový klub Helsingborgs IF byl založen v roce 1907, a jeho sídlo je olympijský stadion Helsingborgs. Mezi jeho nejnovější tituly jsou Švédský pohár v roce 2010 a Allsvenskan liga 2011. Být fanouškem Helsingborgs IF a sdílet tento spořič obrazovky na různých sociálních sítích!

6
6 z 10 - 17 hlasů
Top číslo 1400
STAŽENÍ
Staženo 1828 krát

Ballspiel-Verein Borussia 1909 e. V. Dortmund je fotbalový klub z města Dortmund, Německo.Borussia Dortmund byl založen 19. prosince 1909, hraje v 1. Bundesliga a má více než 68.000 členů. Jeho pole je Signal Iduna Park stadion s kapacitou pro 80.720 diváků.