Japonsko národní fotbalový tým

Spořiče obrazovky fotbal : Japonsko národní fotbalový tým

Spořiče obrazovky Japonsko národní fotbalový tým

Animovaný spořič obrazovky Japonsko národní fotbalový tým

Spořič Obrazovky Japonsko národní fotbalový tým
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Japonsko fotbalový tým je tým účastní mistrovství světa reprezentovat svou zemi. Oni jsou také známí jako samuraj modré nebo Nippon Daihyō. V této animaci vidíme smajlík japonské hráč mává vedle fotbalového míče a vlajku své země. Je oblečený v první sadě Japonska. Pozadí je červené a bílé barvy, které reprezentují tuto zemi. Pokud jste fanouškem tohoto týmu a chcete jej podpořit, umístěte tento spořič obrazovky na vašem monitoru japonského fotbalisty.

Fotbalový tým reprezentovat Japonsko samuraj modré. Tento tým se skládá z japonských hráčů reprezentujících svou zemi od roku 1921 Jejich první kit se skládá z modré košili s malými bílými pruhy, bílé nebo modré šortky a modré ponožky. Jejich druhá souprava je žlutá. Kromě soutěžení v Mezinárodní federace fotbalu (FIFA), tým také soutěží v asijské fotbalové konfederace.. Stáhněte si spořič obrazovky Japonsko národní fotbalový tým kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fotbal, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fotbal Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 58 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-13 15:05:07, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fotbal. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Japonsko národní fotbalový tým z Fotbal ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 210 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 58 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1715
STAŽENÍ
Staženo 883 krát

FC Girondins de Bordeaux je fotbalový klub z města Bordeaux ve Francii. Byla založena v roce 1881 a hrají v Liga 1, horní divize francouzského fotbalu. Hrát ve fotbalovém stadionu Stade Jacques Chaban-Delmas a pojme 34.462 diváků.

6
6 z 10 - 30 hlasů
Top číslo 866
STAŽENÍ
Staženo 2691 krát

Pokud jste velkým fanouškem fotbalového týmu Švýcarska, může to legrační animace si neměli nechat ujít na vašem počítači. Tento smiley je oblečen s hlavní uniformě týmu, který se skládá z červené košili a bílé kalhoty. Punčochy jsou červené, stejně jako košile. Švýcarská vlajka objeví se za hráče, který nás pozdraví s rukou. Červená barva pozadí je nejreprezentativnější barvy týmu Švýcarska, které jsou také známé pod přezdívkou Schweizer Nati.