Japonsko národní fotbalový tým

Spořiče obrazovky fotbal : Japonsko národní fotbalový tým

Spořiče obrazovky Japonsko národní fotbalový tým

Animovaný spořič obrazovky Japonsko národní fotbalový tým

Spořič Obrazovky Japonsko národní fotbalový tým
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Japonsko fotbalový tým je tým účastní mistrovství světa reprezentovat svou zemi. Oni jsou také známí jako samuraj modré nebo Nippon Daihyō. V této animaci vidíme smajlík japonské hráč mává vedle fotbalového míče a vlajku své země. Je oblečený v první sadě Japonska. Pozadí je červené a bílé barvy, které reprezentují tuto zemi. Pokud jste fanouškem tohoto týmu a chcete jej podpořit, umístěte tento spořič obrazovky na vašem monitoru japonského fotbalisty.

Fotbalový tým reprezentovat Japonsko samuraj modré. Tento tým se skládá z japonských hráčů reprezentujících svou zemi od roku 1921 Jejich první kit se skládá z modré košili s malými bílými pruhy, bílé nebo modré šortky a modré ponožky. Jejich druhá souprava je žlutá. Kromě soutěžení v Mezinárodní federace fotbalu (FIFA), tým také soutěží v asijské fotbalové konfederace.. Stáhněte si spořič obrazovky Japonsko národní fotbalový tým kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fotbal, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fotbal Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 58 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-13 15:05:07, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fotbal. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Japonsko národní fotbalový tým z Fotbal ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 210 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 58 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 29 hlasů
Top číslo 926
STAŽENÍ
Staženo 2162 krát

Tento spořič obrazovky je věnována švédského národního týmu, s pěkným smajlík pozdrav svým fanouškům. Tato postava je oblečena v hlavní uniformě týmu, který komponuje žluté tričko, modré šortky a žluté punčochy, stejně jako košile. Jejich mimo zařízení, je zcela tmavě modrá, s některými žlutými akcenty. Za tímto fotbalista vidíme švédskou vlajku, to je modrá se žlutým křížem, barvy, které obklopují celou scénu národního týmu Švédska.

9
9 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1586
STAŽENÍ
Staženo 1009 krát

Brazílie národní fotbalové družstvo byl vyhlášen mistr Konfederační pohár 2013! Zde vidíme brazilské týmoví hráči slaví vítězství ve finále, kde čelil španělský národní tým. Prokázání kvalitu své hry, Brazílie vyrazila vpřed na výsledkové tabuli v 2. minutě se gólem Fred. Pak, asi 45 minut Neymar dal druhou, dávat to velmi obtížné do Španělska, a bylo by Fred v úvodních minutách druhé poloviny by věta výsledek 3-0 ve prospěch Brazílie, který byl také hostitel šampionátu . S tímto spořič obrazovky, ve které pluje pod vlajkou šampionů země, můžete připomínat vítězství legendárního týmu, Brazílie národní tým.