Standard Liège

Spořiče obrazovky fotbal : Standard Liège

Spořiče obrazovky Standard Liège

Animovaný spořič obrazovky Standard Liège

Spořič Obrazovky Standard Liège
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Standardní Liège, je belgický fotbalový tým, Liege. Byla založena v roce 1900 a je tým, který hraje v první divizi v Belgii. Liege tým je jeden z nejpopulárnějších týmů v belgickém ligy. Jeho stadion je Maurice Dufrasne, který se nachází v Liege.

Standard Liege je také známý jako Rouches Les týmu, protože jejich první sada je červená s nádechem bílé. Druhý tým uniforma je černá, s některými červenými akcenty taky. Tým byl založen 1. dubna 1900.. Stáhněte si spořič obrazovky Standard Liège kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fotbal, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fotbal Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 5 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-09-24 11:09:01, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fotbal. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Standard Liège z Fotbal ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 7 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 5 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 190 hlasů
Top číslo 703
STAŽENÍ
Staženo 3167 krát

Polská fotbalová reprezentace reprezentuje Polsko na mezinárodních fotbalových akcích, jako je mistrovství světa nebo mistrovství Evropy.

7
7 z 10 - 11 hlasů
Top číslo 1533
STAŽENÍ
Staženo 1245 krát

Juventus je fotbalový klub z města Turín, Itálie. On je nejlépe známý jako Juve nebo Juventus, i když jeho oficiální název je Juventus fotbalový klub a narodil se v roce 1897, založila skupina studentů z města. Juventus hrál v Serie A italské ligy fotbalu. Jeho pole je Juventus stadion s kapacitou 41.000 diváků.