Švédsko národní fotbalový tým

Spořiče obrazovky fotbal : Švédsko národní fotbalový tým

Spořiče obrazovky Švédsko národní fotbalový tým

Animovaný spořič obrazovky Švédsko národní fotbalový tým

Spořič Obrazovky Švédsko národní fotbalový tým
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tento spořič obrazovky je věnována švédského národního týmu, s pěkným smajlík pozdrav svým fanouškům. Tato postava je oblečena v hlavní uniformě týmu, který komponuje žluté tričko, modré šortky a žluté punčochy, stejně jako košile. Jejich mimo zařízení, je zcela tmavě modrá, s některými žlutými akcenty. Za tímto fotbalista vidíme švédskou vlajku, to je modrá se žlutým křížem, barvy, které obklopují celou scénu národního týmu Švédska.

Poprvé, kdy se Švédsko národní tým hrál byl proti Norsku ze dne 12. července 1908 FIFA přiřazen kód SWE tohoto týmu od švédského fotbalového svazu. Švédský tým má několik přezdívek jako Blågult (modrá a žlutá), Das týmu (tým) nebo Wunderteam (velký tým), a jsou velmi oblíbené a podporován svými fanoušky a příznivce týmu.. Stáhněte si spořič obrazovky Švédsko národní fotbalový tým kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fotbal, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fotbal Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 66 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-14 09:05:14, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fotbal. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Švédsko národní fotbalový tým z Fotbal ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 203 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 66 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 113 hlasů
Top číslo 842
STAŽENÍ
Staženo 2212 krát

Francouzská fotbalová reprezentace reprezentuje Francii na mezinárodních fotbalových akcích, jako je mistrovství světa nebo Evropy. Vítěz konfederačního poháru 2001 a 2003.

5
5 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1760
STAŽENÍ
Staženo 788 krát

Zdarma IFK Göteborg spořič obrazovky, fotbalový tým ze švédské ligy, Allsvenskan.Göteborg, tým z Göteborgu, ISN spolu s Malmö FF, jeden z nejlepších švédského týmu, a jeden z nejlepších v Evropě, jak je to jen švédský někdy vyhrát UEFA, v roce 1982. Pokud jste následovník IFK Göteborg, můžete kliknout na Like tlačítka a sdílet je na sociálních sítích.