Švýcarsko národní fotbalový tým

Spořiče obrazovky fotbal : Švýcarsko národní fotbalový tým

Spořiče obrazovky Švýcarsko národní fotbalový tým

Animovaný spořič obrazovky Švýcarsko národní fotbalový tým

Spořič Obrazovky Švýcarsko národní fotbalový tým
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Pokud jste velkým fanouškem fotbalového týmu Švýcarska, může to legrační animace si neměli nechat ujít na vašem počítači. Tento smiley je oblečen s hlavní uniformě týmu, který se skládá z červené košili a bílé kalhoty. Punčochy jsou červené, stejně jako košile. Švýcarská vlajka objeví se za hráče, který nás pozdraví s rukou. Červená barva pozadí je nejreprezentativnější barvy týmu Švýcarska, které jsou také známé pod přezdívkou Schweizer Nati.

Národní tým Švýcarska, který patří do švýcarské fotbalové asociaci, hrál svůj první zápas v roce 1905, a hrál proti Francii. Váš kód je FIFA SUI. Červená je velký odznak tohoto fotbalového týmu, protože to je nejvíce převládající barva jejich vlajkou, vedle bílé. Švýcarská vlajka je bílý kříž na červeném pozadí. Švýcarsko, spolu s Rakouskem, byli hostitelé, kteří organizovali Euro 2008.. Stáhněte si spořič obrazovky Švýcarsko národní fotbalový tým kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fotbal, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fotbal Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 81 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-14 09:05:30, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fotbal. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Švýcarsko národní fotbalový tým z Fotbal ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 210 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 81 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 271 hlasů
Top číslo 706
STAŽENÍ
Staženo 2918 krát

Mexická fotbalová reprezentace reprezentuje Mexiko na mezinárodních fotbalových akcích, jako je mistrovství světa nebo Gold Cup.Vítěz konfederačního poháru 1999.

6
6 z 10 - 80 hlasů
Top číslo 900
STAŽENÍ
Staženo 2043 krát

Anglická fotbalová reprezentace reprezentuje Anglii (ne celou Velkou Británii) na mezinárodních fotbalových akcích, jako je například Mistrovství světa, nebo Evropy.