Togo národní fotbalový tým

Spořiče obrazovky fotbal : Togo národní fotbalový tým

Spořiče obrazovky Togo národní fotbalový tým

Animovaný spořič obrazovky Togo národní fotbalový tým

Spořič Obrazovky Togo národní fotbalový tým
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V této zábavné animace můžeme vidět smiley nám pozdrav, na sobě uniformu národního týmu Toga. Hlavní zařízení se skládá ze žluté tričko, zelené kalhoty a bílé punčochy. V současné době je druhá uniforma je zelená košile, bílé kalhoty a červené ponožky. Za přehrávače vidíme pod vlajkou Toga, který obsahuje některé z barev, které se objevují na scéně. Chcete-li podpořit tento fotbalový tým, neváhejte a stáhněte si tento spořič obrazovky.

Národní tým Togo je fotbalový tým, který hrál svůj první zápas v roce 1966 proti Ghaně. I když to má jen podílela na 2006 mistrovství světa v Německu, je tým, který působí po mnoho desetiletí. Hráči byli známí pod přezdívkou Les Eperviers (na krahujce). Kód přidělený FIFA je TOG, což jsou první dopisy, které se nazývá tým Togo.. Stáhněte si spořič obrazovky Togo národní fotbalový tým kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fotbal, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fotbal Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 67 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-14 09:05:09, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fotbal. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Togo národní fotbalový tým z Fotbal ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 231 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 67 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1758
STAŽENÍ
Staženo 565 krát

Šachtar Doněck FC je fotbalový tým z města Doněcku na Ukrajině, jeden z nejstarších klubů v zemi. Jeho pole je Donbass Arena stadion, který byl otevřen v roce 2009 a s kapacitou 51.000 diváků. V současné době hraje za ukrajinský Premier League.

9
9 z 10 - 27 hlasů
Top číslo 732
STAŽENÍ
Staženo 2885 krát

Tento mladý portugalský fotbalista se objeví v této spořič obrazovky na sobě uniformu Real Madrid CF, kde je známý jako CR7 počtem hřbetních v tomto týmu. Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro stala velmi populární hraní jako křídlo pro Real Madrid a je jedním z největších střelců v historii tohoto fotbalového týmu. To má také velké úspěchy ve hrách hrál s národním týmem Portugalska. C. Ronaldo způsobil rozruch, za to, ženejdražší přenos v historii fotbalu, a získal řadu ocenění a poct během jeho kariéry.