Togo národní fotbalový tým

Spořiče obrazovky fotbal : Togo národní fotbalový tým

Spořiče obrazovky Togo národní fotbalový tým

Animovaný spořič obrazovky Togo národní fotbalový tým

Spořič Obrazovky Togo národní fotbalový tým
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V této zábavné animace můžeme vidět smiley nám pozdrav, na sobě uniformu národního týmu Toga. Hlavní zařízení se skládá ze žluté tričko, zelené kalhoty a bílé punčochy. V současné době je druhá uniforma je zelená košile, bílé kalhoty a červené ponožky. Za přehrávače vidíme pod vlajkou Toga, který obsahuje některé z barev, které se objevují na scéně. Chcete-li podpořit tento fotbalový tým, neváhejte a stáhněte si tento spořič obrazovky.

Národní tým Togo je fotbalový tým, který hrál svůj první zápas v roce 1966 proti Ghaně. I když to má jen podílela na 2006 mistrovství světa v Německu, je tým, který působí po mnoho desetiletí. Hráči byli známí pod přezdívkou Les Eperviers (na krahujce). Kód přidělený FIFA je TOG, což jsou první dopisy, které se nazývá tým Togo.. Stáhněte si spořič obrazovky Togo národní fotbalový tým kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fotbal, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fotbal Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 68 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-14 09:05:09, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fotbal. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Togo národní fotbalový tým z Fotbal ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 231 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 68 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1735
STAŽENÍ
Staženo 662 krát

Aston Villa FC (známý jako Aston Villa, Villa, vily a Villans) je fotbalový klub v Birminghamu, Anglie, který hraje v Premier League. Fotbalový stadion je Villa Park, který má kapacitu pro 43.000 diváků. Získal každých velkých evropských fotbalových ocenění a je jedním z nejpopulárnějších klubů ve Velké Británii.

7
7 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1726
STAŽENÍ
Staženo 952 krát

FC Kodaň spořič obrazovky, hlavní fotbalový tým hlavního města Dánska, Kodaň. Je tým, který hraje v dánské Superligy, je jedním z nejvýznamnějších týmů. FC København byl založen v roce 1992, a má jako sídlo Stadion Parken, ve městě Kodaň (Dánsko). Sdílet tento spořič obrazovky v sociálních sítích s všechny vaše FC Kodaň následovníky, které znáte.