Tunisko národní fotbalový tým

Spořiče obrazovky fotbal : Tunisko národní fotbalový tým

Spořiče obrazovky Tunisko národní fotbalový tým

Animovaný spořič obrazovky Tunisko národní fotbalový tým

Spořič Obrazovky Tunisko národní fotbalový tým
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Stoupenci národní tým Tunisko nemůžete nechat ujít jim tento spořič obrazovky na vašem počítači. Pěkný smajlík má na sobě uniformu hlavního týmu, který se skládá z košile, šortky a bílé punčochy. Jeho druhá uniforma je zcela červená. Jak můžete vidět, za hráče, to jsou barvy vlajky Tuniska, který má srpek měsíce a pěticípé hvězdy uvnitř. Také tyto barvy vyplnit celou scénu fandit na fotbalový tým Tunisko.

Tuniský fotbalový tým je tým, který debutoval proti Alžírsku 25. června 1957 Tento tým šampion Africký pohár 2004 byla vyhlášena, kdy Tunisko bylo organizátor akce. Tento tým také volal laperas yanzs a orli Kartága (Les Aigles de Carthage), protože oni jsou silný tým a jeho hráči mají velkou pružnost.. Stáhněte si spořič obrazovky Tunisko národní fotbalový tým kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fotbal, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fotbal Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 64 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-14 09:05:19, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fotbal. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Tunisko národní fotbalový tým z Fotbal ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 497 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 64 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1724
STAŽENÍ
Staženo 751 krát

Standardní Liège, je belgický fotbalový tým, Liege. Byla založena v roce 1900 a je tým, který hraje v první divizi v Belgii. Liege tým je jeden z nejpopulárnějších týmů v belgickém ligy. Jeho stadion je Maurice Dufrasne, který se nachází v Liege.

6
6 z 10 - 30 hlasů
Top číslo 866
STAŽENÍ
Staženo 2174 krát

Pokud jste velkým fanouškem fotbalového týmu Švýcarska, může to legrační animace si neměli nechat ujít na vašem počítači. Tento smiley je oblečen s hlavní uniformě týmu, který se skládá z červené košili a bílé kalhoty. Punčochy jsou červené, stejně jako košile. Švýcarská vlajka objeví se za hráče, který nás pozdraví s rukou. Červená barva pozadí je nejreprezentativnější barvy týmu Švýcarska, které jsou také známé pod přezdívkou Schweizer Nati.