Tunisko národní fotbalový tým

Spořiče obrazovky fotbal : Tunisko národní fotbalový tým

Spořiče obrazovky Tunisko národní fotbalový tým

Animovaný spořič obrazovky Tunisko národní fotbalový tým

Spořič Obrazovky Tunisko národní fotbalový tým
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Stoupenci národní tým Tunisko nemůžete nechat ujít jim tento spořič obrazovky na vašem počítači. Pěkný smajlík má na sobě uniformu hlavního týmu, který se skládá z košile, šortky a bílé punčochy. Jeho druhá uniforma je zcela červená. Jak můžete vidět, za hráče, to jsou barvy vlajky Tuniska, který má srpek měsíce a pěticípé hvězdy uvnitř. Také tyto barvy vyplnit celou scénu fandit na fotbalový tým Tunisko.

Tuniský fotbalový tým je tým, který debutoval proti Alžírsku 25. června 1957 Tento tým šampion Africký pohár 2004 byla vyhlášena, kdy Tunisko bylo organizátor akce. Tento tým také volal laperas yanzs a orli Kartága (Les Aigles de Carthage), protože oni jsou silný tým a jeho hráči mají velkou pružnost.. Stáhněte si spořič obrazovky Tunisko národní fotbalový tým kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fotbal, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fotbal Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 65 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-14 09:05:19, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fotbal. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Tunisko národní fotbalový tým z Fotbal ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 497 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 65 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 3 hlasů
Top číslo 1734
STAŽENÍ
Staženo 699 krát

FK Dynamo Kyjev je fotbalový klub z Kyjeva, ukrajinské kapitálu, vytvořený v roce 1927. Klubu stadion je Lobanovsky Dynamo a v současné době hraje v ukrajinské Barclays Premier League. Je to nejslavnější fotbalový tým v zemi. To bylo nejúspěšnější bývalého Sovětského svazu a dnešní Ukrajiny.

7
7 z 10 - 13 hlasů
Top číslo 1587
STAŽENÍ
Staženo 1078 krát

SV Werder Bremen je fotbalový klub z města Brémy, Německo. SV Werder byl založen 4. února 1899. Hrát v prvním rozdělení Bundesliga, Německo top divize. Hrát v Weserstadion s kapacitou 43.000 diváků.