Tunisko národní fotbalový tým

Spořiče obrazovky fotbal : Tunisko národní fotbalový tým

Spořiče obrazovky Tunisko národní fotbalový tým

Animovaný spořič obrazovky Tunisko národní fotbalový tým

Spořič Obrazovky Tunisko národní fotbalový tým
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Stoupenci národní tým Tunisko nemůžete nechat ujít jim tento spořič obrazovky na vašem počítači. Pěkný smajlík má na sobě uniformu hlavního týmu, který se skládá z košile, šortky a bílé punčochy. Jeho druhá uniforma je zcela červená. Jak můžete vidět, za hráče, to jsou barvy vlajky Tuniska, který má srpek měsíce a pěticípé hvězdy uvnitř. Také tyto barvy vyplnit celou scénu fandit na fotbalový tým Tunisko.

Tuniský fotbalový tým je tým, který debutoval proti Alžírsku 25. června 1957 Tento tým šampion Africký pohár 2004 byla vyhlášena, kdy Tunisko bylo organizátor akce. Tento tým také volal laperas yanzs a orli Kartága (Les Aigles de Carthage), protože oni jsou silný tým a jeho hráči mají velkou pružnost.. Stáhněte si spořič obrazovky Tunisko národní fotbalový tým kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Fotbal, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Fotbal Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 68 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-05-14 09:05:19, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Fotbal. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Tunisko národní fotbalový tým z Fotbal ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 497 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 68 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 27 hlasů
Top číslo 732
STAŽENÍ
Staženo 3220 krát

Tento mladý portugalský fotbalista se objeví v této spořič obrazovky na sobě uniformu Real Madrid CF, kde je známý jako CR7 počtem hřbetních v tomto týmu. Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro stala velmi populární hraní jako křídlo pro Real Madrid a je jedním z největších střelců v historii tohoto fotbalového týmu. To má také velké úspěchy ve hrách hrál s národním týmem Portugalska. C. Ronaldo způsobil rozruch, za to, ženejdražší přenos v historii fotbalu, a získal řadu ocenění a poct během jeho kariéry.

7
7 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1660
STAŽENÍ
Staženo 1276 krát

Club Brugge KV je fotbalový tým z Belgie, Bruggy. Byla založena v roce 1891 a je tým, který hraje v první divizi v Belgii. Tým Bruggy je jedna z nejstarších týmů v Evropě. Jeho stadion je Jan Breydel se nachází v Bruggách. Jeho plné jméno je Club Brugge Koninklijke Voetbalvereniging.