Spořiče obrazovky Halloween

Halloween ve vašem počítači

Animované Spořiče Obrazovky Halloween

62 Halloween spořiče obrazovky ke stažení a nainstalovat na počítači se systémem Windows 7, Windows 8, Windows Vista, XP nebo jiný operační systém počítače. Stáhnout nyní spořiče obrazovky Halloween, který byl stažen 129.624 krát, chrání displej a monitoru v průběhu čekací doby. Tato webová stránka má 3564 souborů ke stažení, je, že byl stažen 5.243.504 uživatelů!

Halloween strana konat dne 31. října je svátek všech blahoslaví předvečer (Předvečer Všech svatých) a noční mrtvých vstát z hrobů a vzít do ulic, aby vyděsit lidi. Spojené státy v noci na 31. října. Je to kostým party, hry, hračky, bonbóny, cukroví, atd.. Tradice je trik nebo léčení (Koledu nebo Vám něco), která prochází dveřmi domů žádat o cukroví, děti jsou skryté a ohrožovat vlastníky domu házet vajíčka, ne-li jim sladkosti. Strany uskuteční doma av obchodech a na veřejných místech. Strana teroru.

Spořiče obrazovky Halloween

Screensavers Halloween

Zdarma spořiče obrazovky Halloween

Komentovat!
Hlasovat!
Sdílet!

Halloween se slaví 31. října, má svůj původ v anglo světě, v latinském světě, který den je před Všech svatých a den z mrtvých, se slaví v mnoha zemích různými způsoby. Screensaver Halloween dýně, které jsou nejčastější zdobení v této sezoně. Dýně jsou vyřezány, aby vypadaly jako tváře teroru, s formami monster, groteskních tváří s velkým ústa a zuby, uvnitř dát svíčku nebo světla pro vytvoření větší vliv. Čarodějnice, zombie, upíři, mumie, mrtvých, kouzelníci, duchové jsou nejčastější kostým tentokrát. Domy jsou zdobené dýně, duchy, náhrobky, pavučiny, pavouci a netopýři vyděsit návštěvníky. Tento festival začal ve Spojených státech, ale dnes se slaví po celém světě a byla přijata prakticky ve všech zemích. Hlavním hrdinou této strany je bludička, což je název vyřezávané dýně tvaru hlavy.