Halloween Cukroví

Spořiče obrazovky Halloween : Halloween Cukroví

Spořiče obrazovky Halloween Cukroví

Animovaný spořič obrazovky Halloween Cukroví

Spořič Obrazovky Halloween Cukroví
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tento spořič obrazovky Gifmania Halloween můžeme vidět, jak smajlík nebo smajlík, se tváří jako mumie, jedí sladkosti se shromáždila. V noci na Halloween, děti chodí od domu k domu křik "trik nebo léčení" pro majitele domů, aby jim dávají sladkosti kostýmovaných dětí. V Gifmania jsme také oslavili s našimi spořiče obrazovky. Tato zábavná spořič obrazovky vám vtipný dotek k počítači s tématem tohoto svátku. A vy, chystáte skryté domovech pro trik nebo léčbu?

V tradici Halloween trik nebo léčení, děti chodí do domů a křičet tuto frázi. Typicky, jehož otevřené dveře, které tvoří "léčit", s dětmi a rozdávat sladkosti. Ti, kdo odmítají dát cukroví jsou nastaveny trpět "triky" nebo antics dětí, jako je například házení vajíček na dveře, česání nebo že byl velkým bojem. Mnoho dětí, jako je tento veselý šaty mumie, sbíral mnoho zachází celou noc, a pak se skutečný svátek. Pokud to převlečený smajlík není přestat jíst sladkosti, že se chystá onemocní! Je vhodné pro všechny děti, které nemají sníst všechny sladkosti najednou, protože to není dobré pro zdraví. Také, umýt si zuby a neopustit dutiny. Tato skvělá tradice Halloweenu stále se rozšiřuje do dalších částí světa, protože je to legrace stranou a každý by chtěl, aby si to.. Stáhněte si spořič obrazovky Halloween Cukroví kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Halloween, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Halloween Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 97 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-10-18 10:10:10, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Halloween. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Halloween Cukroví z Halloween ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 21 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 97 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1704
STAŽENÍ
Staženo 1034 krát

V tomto volném spořič obrazovky na čarodějnice se svým kotlíkem uvidíte lektvar ona je vaření, které využívají lidské ruce v receptu. Pokud chcete překvapit své přátele na Halloween, připravuje strašlivou večeři s některými Halloween detaily. Můžete také zobrazit tento spořič obrazovky ke stažení jej sociálních sítí, publikování na Facebooku nebo Google+.

7
7 z 10 - 301 hlasů
Top číslo 387
STAŽENÍ
Staženo 5881 krát

Screensaver na hřbitově v noci, na něž se vztahuje dýně. Čarodějnice létají kolem měsíce na její koště. Halloween je také nazývá noc čarodějnic, protože podle některých legend, 31. října byl v noci stará čarodějnice, která měla schůzku na podíl kouzla a jejich znalost černé magie. Zvuk také zlé čarodějnice 'smích doprovází tento obrázek.