Halloween Cukroví

Spořiče obrazovky Halloween : Halloween Cukroví

Spořiče obrazovky Halloween Cukroví

Animovaný spořič obrazovky Halloween Cukroví

Spořič Obrazovky Halloween Cukroví
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

V tento spořič obrazovky Gifmania Halloween můžeme vidět, jak smajlík nebo smajlík, se tváří jako mumie, jedí sladkosti se shromáždila. V noci na Halloween, děti chodí od domu k domu křik "trik nebo léčení" pro majitele domů, aby jim dávají sladkosti kostýmovaných dětí. V Gifmania jsme také oslavili s našimi spořiče obrazovky. Tato zábavná spořič obrazovky vám vtipný dotek k počítači s tématem tohoto svátku. A vy, chystáte skryté domovech pro trik nebo léčbu?

V tradici Halloween trik nebo léčení, děti chodí do domů a křičet tuto frázi. Typicky, jehož otevřené dveře, které tvoří "léčit", s dětmi a rozdávat sladkosti. Ti, kdo odmítají dát cukroví jsou nastaveny trpět "triky" nebo antics dětí, jako je například házení vajíček na dveře, česání nebo že byl velkým bojem. Mnoho dětí, jako je tento veselý šaty mumie, sbíral mnoho zachází celou noc, a pak se skutečný svátek. Pokud to převlečený smajlík není přestat jíst sladkosti, že se chystá onemocní! Je vhodné pro všechny děti, které nemají sníst všechny sladkosti najednou, protože to není dobré pro zdraví. Také, umýt si zuby a neopustit dutiny. Tato skvělá tradice Halloweenu stále se rozšiřuje do dalších částí světa, protože je to legrace stranou a každý by chtěl, aby si to.. Stáhněte si spořič obrazovky Halloween Cukroví kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Halloween, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Halloween Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 114 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-10-18 10:10:10, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Halloween. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Halloween Cukroví z Halloween ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 21 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 114 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 641 hlasů
Top číslo 308
STAŽENÍ
Staženo 7358 krát

Velkolepé screensaver typické scény z Halloween. Celou obrazovku se naplní fialové listy stromů. Postupně jsme se proniknout do krajiny, až vidíme verandě domu. V tomto veranda vidíme každý klasické dekorace Halloween, dýně, řezbářství, černá kočka, pavučina se svými pavouka. Jsme se blížili ke dveřím a dítě hovory. Otevřely se dveře a my vidíme hezké ženy, která dává bonbony pro děti, který je učinil s ní mrknutí oka. Žena se stává čarodějnice ke strašení dětí. Postupně se na obrazovce změny přejeme Vám šťastný halloween.

6
6 z 10 - 254 hlasů
Top číslo 433
STAŽENÍ
Staženo 5217 krát

Animovaná a děsivé screensaver lihu vznikající z Halloween dýně. Byl původně domnívali, že duchové mohli opustit hřbitov a převzít instituce životních do oživit. Aby k tomu nedocházelo, Kelt vesnic dirtied jejich domy a "vyzdobený" jim kosti, lebky, dýně atd... A tak, že rostoucí mrtvých by se bál. Sinister hudba doprovází tento spořič obrazovky.