Halloween Jezdec

Spořiče obrazovky Halloween : Halloween Jezdec

Spořiče obrazovky Halloween Jezdec

Animovaný spořič obrazovky Halloween Jezdec

Spořič Obrazovky Halloween Jezdec
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Bezhlavý jezdec přijde k životu! Tentokrát našel dýně a on jej použít jako své vlastní hlavě. Tento jezdec má hlavu jack-o-lucerna pod paží. Černý kůň, na kterém je namontován, že mu dá velmi strašidelný pohled a pozvedl meč vypadá velmi ohrožující. Nemyslíte si, že by bylo ideální ozdoba na Halloween noci? Dejte svůj vlastní styl do vašeho počítače s touto zdarma spořič obrazovky pro předvečer Všech svatých, 31. října. Nebojte se!

V tento spořič obrazovky, jsou smíšené dýně jack o lucernou, která je hlavním symbolem Halloweenu, s legendou o bezhlavý jezdec. Tato legenda má svůj původ v britském revoluci, která je najat německý žoldák. Když se snímá nepřátelských vojáků blízko Sleepy Hollow, on je sťat jeho vlastní zbraní. Touží po pomstě, se stává bezhlavý jezdec a jeví se jako spektrum ukrást životní hlavy. V této strašidelné temné lese je to postava z legend Halloween. Jak vidíte, je ideální postava pro nádechem hororu zábavu do vašeho počítače. Takže si můžete vytvořit atmosféru strachu a tajemství, když oslava Všech svatých. Tento den dýně jsou hlavním tématem všech dekorací v této spořič obrazovky, budete také všimnout. Užijte si jiný Halloween s našimi novými produkty 100% zdarma.. Stáhněte si spořič obrazovky Halloween Jezdec kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Halloween, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Halloween Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 17 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-10-10 12:10:29, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Halloween. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Halloween Jezdec z Halloween ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 17 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 353 hlasů
Top číslo 435
STAŽENÍ
Staženo 4738 krát

Ve tmě obrazovky se objeví vyřezávané dýně s úsměvem a očima, že aj tebe. Zezadu dýně svítí s blikající oranžová světla. Černé a oranžové jsou tradiční barvy Halloween.

8
8 z 10 - 2127 hlasů
Top číslo 154
STAŽENÍ
Staženo 13573 krát

Obrázek vyřezávané dýně Halloween v ohni, což vytváří realistický spořič obrazovky iluzi, že na obrazovce je v plamenech. Dýně je nejreprezentativnější symbolem svátku Halloween. Vyřezávané dýně a osvětlené jsou umístěny za okny se vystrašit a zahnat zlé duchy v noci na Halloween.