Halloween Lebky

Spořiče obrazovky Halloween : Halloween Lebky

Spořiče obrazovky Halloween Lebky

Animovaný spořič obrazovky Halloween Lebky

Spořič Obrazovky Halloween Lebky
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

S touto 3D animace na lyžích lebek budete mít spořič obrazovky pro nejděsivější Halloween. Některé Halloween produkty jsou dětinské, ale jak můžete vidět video vypadá děsivější, než je obvyklé. Tyto kosti lebky jsou živé a mají život a zdá se smát s šibalským úsměvem. Je to způsob, jak dát pohyb do vašeho počítače, když si připravit detaily dekorace Halloween. Pod nimi, dřevěná podlaha vypadá asi ke zhroucení.

Normálně dýně jsou hlavními protagonisty Halloween. Lebky mají také hodně co do činění s dovolenou, stejně jako předměty hrůzy. Kostry jsou tvorové hrůzy spojené se smrtí a ztrátou. Takže jsou obrazy tak děsivé. V této 3D animované jsou naše dvě lebky na lyžích nonstop. Nápis na pozadí znamená "Halloween", a to spořič obrazovky vám může sloužit pogratulovat své přátele Předvečer Všech svatých. Halloween je oslava, která může mít různé původy, včetně jeho původu jako keltského festivalu. Když římská Říše obsadili Keltové území, oni přijali tuto oslavu, a to dělalo vydržet až do dnešního dne. Halloween přišel do Spojených států irskými přistěhovalci, kteří vymysleli tradici vyřezávání dýně lucerny známé jako "Jackovi" nebo "Jack O' lucerna.". Stáhněte si spořič obrazovky Halloween Lebky kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Halloween, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Halloween Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 20 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-09-27 11:09:42, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Halloween. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Halloween Lebky z Halloween ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 63 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 20 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 12 hlasů
Top číslo 1543
STAŽENÍ
Staženo 1334 krát

Tato kostra je chůze ve vysoké kvalitě spořič obrazovky. Kostra, stejně jako bludiště chodeb je chůze v, jsou modelovány ve 3D, stejně jako animace. Děsivá spořič obrazovky, ve kterém kostra chodí k vám, ale nebojte se, protože nikdy se s vámi! Vystrašit všechny vaše kontakty sdílením tento spořič obrazovky na sociálních sítích. Vaši přátelé budou jistě děkuji.

7
7 z 10 - 208 hlasů
Top číslo 466
STAŽENÍ
Staženo 4822 krát

Animovaný a strašidelné spořič obrazovky z dýně létání v hřbitově v noci na Halloween. Na dýně vypadat hlavy, se zlem stojí, a mají křídla. Tyto oranžové a zelené stvoření předem rychle v temnu noci, osvětlené pouze v úplňku. Podivné a nepříjemný hluk pochází z obrázku.