Halloween Monstra Strana

Spořiče obrazovky Halloween : Halloween Monstra Strana

Spořiče obrazovky Halloween Monstra Strana

Animovaný spořič obrazovky Halloween Monstra Strana

Spořič Obrazovky Halloween Monstra Strana
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Jste připraveni na monstrózní Halloween strana? Přinášíme stranu doma s tímto strašidelné a legrační screensaver. Někteří netvoři se shromáždili, aby oslavili velký Halloween strana. Tam, upír paní, kostra, že ďábel a tanec mumie nonstop. V plakátu nahoře si můžete přečíst text, který znamená, že Halloween strana. Tento spořič obrazovky je perfektní atmosféru pro váš počítač a dát mu zábavné twist na předvečer Všech svatých. Bavte se jako nikdy předtím s těmito zábavnými monstry. Jste připraveni mít skvělý čas?

Oslava Halloween jezábava dovolenou, jak můžete vidět v tomto screensaver. Každý, kdo se obléká do sebe dobře známých monster, a některé z nich jsou velmi strašidelné kostýmy. V této 3D animaci si můžete prohlédnout některé z nejpopulárnějších kostýmů, jako upír, kostra, ďábel nebo mumie. Další velmi typické jsou duch, Frankenstein, vlkodlak nebo zvlášť zombie. Co budete oblékat vás? Typicky v této magické noci, takže je navštívit domy s žádostí o bonbóny a cetky s výrazem "trik nebo léčbu". Kostýmovaných děti chodí od domu k domu děsí své sousedy, ale někdy jsou ty, které se dobře vyděsit! Ve velkých stran organizovaných pro starší mládež spousta lidí tančit a bavit se až do časných ranních hodin ráno ve velkých kostým strany . Místnost, kde byl organizován tento maškarní mají nádech tajemné a děsivé, jako strašidelném domě. Je toideální místo pro párty v noci Všech svatých, stejně jako baví, je zajištěna hrůza. Užijte si s námi a vložte do počítače více zábavy noc v roce!. Stáhněte si spořič obrazovky Halloween Monstra Strana kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Halloween, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Halloween Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 19 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-10-08 10:10:11, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Halloween. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Halloween Monstra Strana z Halloween ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 182 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 19 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 323 hlasů
Top číslo 447
STAŽENÍ
Staženo 5315 krát

Animované barevné logo Halloween. Vidíme, tradiční dýňové používá jako dekorace Halloween, s jeho alarmující tvář. Ale tohle dýně je více než výzdoba. Je to vězení, kde stvoření hrůzy se koná vězeň. Jeden Živá mrtvola s dlouhými nehty a rty zbarven krví. A on je sténání se hněvu. Ne pro slabý-srdce!

5
5 z 10 - 140 hlasů
Top číslo 673
STAŽENÍ
Staženo 3216 krát

Nejcharakterističtějším rysem Předvečer Svátku Všech Svatých jsou dýně. V tomto volném spořič obrazovky uvidíte, některé z nich. Dýně kostýmy, dýňová remíz, jack o lucerny a další. ¡Šťastný Předvečer Svátku Všech Svatých!