Halloween Smajlík

Spořiče obrazovky Halloween : Halloween Smajlík

Spořiče obrazovky Halloween Smajlík

Animovaný spořič obrazovky Halloween Smajlík

Spořič Obrazovky Halloween Smajlík
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Upír nás děsí od tohoto Halloween spořič obrazovky! Ale nebojte se, jak můžete vidět, je roztomilý smajlík, který je maskovaný jako upír pro tuto příležitost. Tento znak se dostal do jeho roli jako Drákula a dívá se na nás s podlitýma červenýma očima, zatímco nám umožňuje vidět jeho ostré tesáky. Všude kolem se třásl strachem v této scéně, včetně Halloween slovo, které se objeví ve žluté barvě. Pokud chcete dát vtipný dotek na vašem počítači v této blížící se době, neváhejte a stáhnout tento monstrózní smajlík.

Upír kostým je jedním z nejoblíbenějších příšer oblékání-up na Halloween. Tento emotikon bylo falešné zuby a červené kontaktní čočky s krví efektem. V pozadí vidíte strašidelný dům s pochmurnou stromu vedle ní. Existuje mnoho spánku netopýři visí z jeho poboček vzhůru nohama. Jsou všechny typické prvky Halloween, které dávají atmosféru teroru.Namodralý scéně kontrastuje s textem a smajlík ve žluté a oranžové tóny. Tento spořič obrazovky je skvělý způsob, jak přizpůsobit počítač horrorem, ale pro děti, a zábavnou formou. Máte-li doma děti, budete se smát hodně, pokud vidí u počítače tento šílený smajlík třese nonstop. Překvapte své děti s naší zábavné Halloween 3D animace a vtipné teroru! Máme širokou škálu možností, abyste se podívali do této kategorie, které se vám líbí. A pokud dáváte přednost nějaké menší dětské hororové animace, navštivte kategorii o horor screensaver.. Stáhněte si spořič obrazovky Halloween Smajlík kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Halloween, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Halloween Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 19 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-10-22 09:10:04, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Halloween. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Halloween Smajlík z Halloween ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 84 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 19 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 626 hlasů
Top číslo 256
STAŽENÍ
Staženo 8836 krát

Strašný screensaver zombie se vztahuje v krvi a směje se, ideální pro období Halloween.Zombie je mrtvý člověk vzkřísen čaroděje prostřednictvím magické síly, aby se stal jeho otrokem. Do prodloužení, to je živé mrtvé, který dělá věci, mechanicky, jako by zbaveni vůle.Zombie je velmi přítomný postava v tradicích Halloween. Ten má pronikavý smích, který se děsí vás.

7
7 z 10 - 12 hlasů
Top číslo 1543
STAŽENÍ
Staženo 1721 krát

Tato kostra je chůze ve vysoké kvalitě spořič obrazovky. Kostra, stejně jako bludiště chodeb je chůze v, jsou modelovány ve 3D, stejně jako animace. Děsivá spořič obrazovky, ve kterém kostra chodí k vám, ale nebojte se, protože nikdy se s vámi! Vystrašit všechny vaše kontakty sdílením tento spořič obrazovky na sociálních sítích. Vaši přátelé budou jistě děkuji.