Halloween Vlkodlak

Spořiče obrazovky Halloween : Halloween Vlkodlak

Spořiče obrazovky Halloween Vlkodlak

Animovaný spořič obrazovky Halloween Vlkodlak

Spořič Obrazovky Halloween Vlkodlak
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Zevnitř ponuré místnosti vidíme vlkodlaka se vyklání z okna. Na stěně můžete vidět krevní zprávu a poblahopřát Halloween v mrazivé a děsivé cestě. Chcete poslat vašim přátelům vtipné Halloween kartu? Můžete poslat vašim přátelům Tato bezplatná spořič obrazovky s vlkodlakem e-mailem, nebo sdílet s nimi pomocí sociálních sítí. Nikdy nebylo tak snadné strávit zábavný večer Halloween, Všech Svatých předvečer. A s námi nebudete utrácet peníze!

Vlkodlaci jsou také známé pod jménem lykantropové a jsou legendární bytosti, které bylo vždy velmi přítomný v mnoha kulturách. Podle legendy, Měsíc v úplňku noci, lidé, kterých se tato změna do děsivé prokletí šelmy napůl člověk, napůl vlk. Podle moderních románů, vlkodlak koncept se změnil, a to bylo přičítáno některé vlastnosti, jako například nesmrtelnost, ale i některé nedostatky, jako jsou stříbro, jak se říká, že stříbrná kulka může zabít. Dalším způsobem, jak zabít vlčí muže podle klasické literatury by usekl mu hlavu a odpárat jeho srdce. Na Halloween kostým vlkodlak je velmi běžné, protože nabízí děsivý pohled velmi silný a mocný zvíře, a hledají velmi tvrdá. Pokud zamaskovat sami tohoto tvora a podíváte se z okna v místnosti o tvůj přítel, jsem si jistý, že dám zděšení, kterou nikdy nezapomenete. Bavte se s přáteli s naší Spořič obrazovky z Halloween!. Stáhněte si spořič obrazovky Halloween Vlkodlak kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Halloween, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Halloween Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 13 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-10-25 09:10:50, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Halloween. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Halloween Vlkodlak z Halloween ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 13 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 73 hlasů
Top číslo 600
STAŽENÍ
Staženo 4216 krát

Halloween screensaver. V oblasti na západ slunce, několik průvodců se zlo-hledáte dýňové hlavy hole s předstihem v jejich rukou. Strašáka, také s dýně hlavu, je usmívající se krutě na očích. Osvětlena svíčku se dýně slouží na světlo cestu zpátky do světa živých do mrtvých, ale také pro všechny tvory na noc. Jednom znepokojujícím zvuk těžkých kroků vytváří pocit úzkosti.

5
5 z 10 - 707 hlasů
Top číslo 119
STAŽENÍ
Staženo 16595 krát

Dýně, duchové, kostry, Skulls a děti s karamely, že je skutečnou oslavu Halloweenu. Všechny děti chodit ven skryté vystrašit se k dospělým, než ty, které musí šířit karamel nebo přijímat vystrašit, závisí na nich.