Halloween Vlkodlak

Spořiče obrazovky Halloween : Halloween Vlkodlak

Spořiče obrazovky Halloween Vlkodlak

Animovaný spořič obrazovky Halloween Vlkodlak

Spořič Obrazovky Halloween Vlkodlak
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Zevnitř ponuré místnosti vidíme vlkodlaka se vyklání z okna. Na stěně můžete vidět krevní zprávu a poblahopřát Halloween v mrazivé a děsivé cestě. Chcete poslat vašim přátelům vtipné Halloween kartu? Můžete poslat vašim přátelům Tato bezplatná spořič obrazovky s vlkodlakem e-mailem, nebo sdílet s nimi pomocí sociálních sítí. Nikdy nebylo tak snadné strávit zábavný večer Halloween, Všech Svatých předvečer. A s námi nebudete utrácet peníze!

Vlkodlaci jsou také známé pod jménem lykantropové a jsou legendární bytosti, které bylo vždy velmi přítomný v mnoha kulturách. Podle legendy, Měsíc v úplňku noci, lidé, kterých se tato změna do děsivé prokletí šelmy napůl člověk, napůl vlk. Podle moderních románů, vlkodlak koncept se změnil, a to bylo přičítáno některé vlastnosti, jako například nesmrtelnost, ale i některé nedostatky, jako jsou stříbro, jak se říká, že stříbrná kulka může zabít. Dalším způsobem, jak zabít vlčí muže podle klasické literatury by usekl mu hlavu a odpárat jeho srdce. Na Halloween kostým vlkodlak je velmi běžné, protože nabízí děsivý pohled velmi silný a mocný zvíře, a hledají velmi tvrdá. Pokud zamaskovat sami tohoto tvora a podíváte se z okna v místnosti o tvůj přítel, jsem si jistý, že dám zděšení, kterou nikdy nezapomenete. Bavte se s přáteli s naší Spořič obrazovky z Halloween!. Stáhněte si spořič obrazovky Halloween Vlkodlak kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Halloween, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Halloween Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 12 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2013-10-25 09:10:50, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Halloween. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Halloween Vlkodlak z Halloween ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 49 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 12 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 1583
STAŽENÍ
Staženo 1115 krát

Spořič obrazovky z dýně na Halloween noci. S touto zdarma spořič obrazovky můžete vidět tento zářící dýně na verandě domu, zatímco chvění netopýrů v měsíčním světle. Osvětlené dýně jsou nejtypičtější symbol Halloween noci. Užijte si svůj vlastní Halloween noc na vašem počítači s touto zdarma spořič obrazovky.

7
7 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 1630
STAŽENÍ
Staženo 1326 krát

Bezhlavý jezdec přijde k životu! Tentokrát našel dýně a on jej použít jako své vlastní hlavě. Tento jezdec má hlavu jack-o-lucerna pod paží. Černý kůň, na kterém je namontován, že mu dá velmi strašidelný pohled a pozvedl meč vypadá velmi ohrožující. Nemyslíte si, že by bylo ideální ozdoba na Halloween noci? Dejte svůj vlastní styl do vašeho počítače s touto zdarma spořič obrazovky pro předvečer Všech svatých, 31. října. Nebojte se!