Kostra z halloween

Spořiče obrazovky Halloween : Kostra z halloween

Spořiče obrazovky Kostra z halloween

Animovaný spořič obrazovky Kostra z halloween

Spořič Obrazovky Kostra z halloween
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Děsivý Halloween spořič obrazovky, ve kterém vidíme kostra na hřbitově, který plive oheň ústy, zatímco dýně jsou na náhrobcích. Bojíte se duchů? A kostry mluvit a plivat oheň? Jste si jisti, že můžete přežít šok z této obrazovky v noci duchů? Nezůstávejte sami s počítačem a kostry tohoto animovaný spořič obrazovky. Undead odlévání oheň chrlícího na hřbitově plném dýně na hroby.

Kostra se rudé oči plály ohně z úst.Scéna na hřbitově v noci. Vidíme hrob mrtvých, kteří mají více než Halloween dýně. Vyřezávané dýně se svíčkou uvnitř světla. Světla jdou zapnout a vypnout v temnotě noci. Kostra v popředí ukazuje ohněm-dýchat. Jeho oči jsou červené. V dálce můžete vidět siluetu některých mrtvých stromů, s větvemi k nebi a červené mraky procházejí obloze. Animované scény s velmi děsivé kostra casting oheň-dýchat a dýně na hroby mrtvých. . Stáhněte si spořič obrazovky Kostra z halloween kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Halloween, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Halloween Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 157 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-02-18 11:04:50, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Halloween. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Kostra z halloween z Halloween ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 6433 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 157 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1628
STAŽENÍ
Staženo 1282 krát

Černé kočky jsou oblíbené domácí zvířata čarodějnic a jeden z nejtypičtějších zvířat Halloween stran. V tento spořič obrazovky máme černou kočku, která chodí přes verandu domu, kolem dveří, zatímco vyřezávaný Halloween dýně svítí vedle dveří. Nepropadejte panice, když minete kočku, to je smůla!

5
5 z 10 - 12 hlasů
Top číslo 1559
STAŽENÍ
Staženo 1353 krát

Upír nás děsí od tohoto Halloween spořič obrazovky! Ale nebojte se, jak můžete vidět, je roztomilý smajlík, který je maskovaný jako upír pro tuto příležitost. Tento znak se dostal do jeho roli jako Drákula a dívá se na nás s podlitýma červenýma očima, zatímco nám umožňuje vidět jeho ostré tesáky. Všude kolem se třásl strachem v této scéně, včetně Halloween slovo, které se objeví ve žluté barvě. Pokud chcete dát vtipný dotek na vašem počítači v této blížící se době, neváhejte a stáhnout tento monstrózní smajlík.