Analogové hodiny

Spořiče obrazovky hodiny : analogové hodiny

Spořiče obrazovky analogové hodiny

Animovaný spořič obrazovky analogové hodiny

Spořič Obrazovky Analogové hodiny
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Analogové hodiny spořič obrazovky. Slovo hodiny je odvozeno nakonec (přes nizozemština, severní francouzské a středověké latiny) z keltského slova clagan a clocca znamená "zvonek". Tichý nástroj chybí takový mechanismus již tradičně znám jako hodinky. V obecném použití dnes "hodiny" se týká jakéhokoliv zařízení pro měření a zobrazování času. Hodinky a jiné hodinky, které mohou být na něčí osobu se často odlišit od hodiny. Okraj hodinek je vyroben z kovu a čísla jsou také kovové. Zobrazený čas na to, závisí na okamžiku, kdy jste zkontrolovat svůj počítač, a to synchronizuje s ním.

Tento objekt se používá k měření času, něco, co člověk snažil po celý svůj život. V dávných dobách bylo několik způsobů, jak kvantifikovat čas, mezi nimiž byly sluneční hodiny, vodní hodiny, měsíčními fázemi, a mnoho dalších hodiny. Mechanické hodinky jsou tak nazvané, protože oni pracují přes složitý mechanismus, který je uvnitř. Úkolem hodinářská vyžaduje trpělivost a přesnost.. Stáhněte si spořič obrazovky Analogové hodiny kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hodiny, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hodiny Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 238 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-28 16:03:40, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hodiny. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Analogové hodiny z Hodiny ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 315 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 238 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 3472 hlasů
Top číslo 56
STAŽENÍ
Staženo 34062 krát

Podzim se blíží, a tyto veverky se hromadí jídlo kruté zimy. Obrazovka se stal les na podzim s hodinami v popředí. Veverky se podívat na hodiny, aby zjistili, jestli mají ještě čas nashromáždit dostatek potravy na zimu. Zobrazený čas je stejný, jako jste nastavili na počítači, protože obě hodiny jsou synchronizovány. Červené veverky jsou velmi dobře vědomi toho času, když zvířata nejsou poháněny času, ale podle své instinkty.

5
5 z 10 - 1703 hlasů
Top číslo 118
STAŽENÍ
Staženo 17159 krát

Animovaný spořič obrazovky hodinek v akváriu, obklopeno přírodními prvky a klidné vodě. Relaxační a klidný obraz, pro lidi, kteří jsou vždy ve spěchu. Tyto hodinky v klidné atmosféře odstraňuje stres a pomáhá brát život jeden krok v době. Když bude tento spořič obrazovky se objeví uvidíte povrch rybníka s listy plovoucí na vodě. Zatímco tyto prvky laguny se objeví hodiny, které vám ukáže čas, zobrazí se také objeví. Takže se můžete těšit na přírodní prostředí studenou vodou.