Analogové hodiny

Spořiče obrazovky hodiny : analogové hodiny

Spořiče obrazovky analogové hodiny

Animovaný spořič obrazovky analogové hodiny

Spořič Obrazovky Analogové hodiny
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Analogové hodiny spořič obrazovky. Slovo hodiny je odvozeno nakonec (přes nizozemština, severní francouzské a středověké latiny) z keltského slova clagan a clocca znamená "zvonek". Tichý nástroj chybí takový mechanismus již tradičně znám jako hodinky. V obecném použití dnes "hodiny" se týká jakéhokoliv zařízení pro měření a zobrazování času. Hodinky a jiné hodinky, které mohou být na něčí osobu se často odlišit od hodiny. Okraj hodinek je vyroben z kovu a čísla jsou také kovové. Zobrazený čas na to, závisí na okamžiku, kdy jste zkontrolovat svůj počítač, a to synchronizuje s ním.

Tento objekt se používá k měření času, něco, co člověk snažil po celý svůj život. V dávných dobách bylo několik způsobů, jak kvantifikovat čas, mezi nimiž byly sluneční hodiny, vodní hodiny, měsíčními fázemi, a mnoho dalších hodiny. Mechanické hodinky jsou tak nazvané, protože oni pracují přes složitý mechanismus, který je uvnitř. Úkolem hodinářská vyžaduje trpělivost a přesnost.. Stáhněte si spořič obrazovky Analogové hodiny kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hodiny, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hodiny Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 196 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-28 16:03:40, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hodiny. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Analogové hodiny z Hodiny ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 308 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 196 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 36 hlasů
Top číslo 670
STAŽENÍ
Staženo 3378 krát

Dát počítač retro nádech Instalací této spořič obrazovky starého kapesní hodinky, které houpačky, stejně jako kyvadlo. V tomto videu můžete vidět styl Klasické filmy, které byly natočeny v hnědé nebo černé a bílé barvy, protože barva ve videu ani v současné době neexistuje. V pozadí můžete vidět scénu, která byla normální, když první velká města se objevily, a to iv případě, že ještě nebyly žádné auta a tam bylo jen velmi málo vozů poháněných koňmi. V kapesní hodinky, ruce točit bláznivě bez zastávky, stejně jako čas, který také nikdy nezastaví. Se rychle podívat zpět v čase s tímto screensaver staré vintage kapesní hodiny.

6
6 z 10 - 484 hlasů
Top číslo 169
STAŽENÍ
Staženo 16199 krát

Nejlepší způsob, jak vždy vědět, je čas s těmito spořiče obrazovky. S hodinami na obrazovce spořič můžete vidět čas jinak než tradiční hodinky. V tomto případě máme obraz jednoduché analogové hodiny, jako office hodin nebo kuchyňské hodiny. Ciferník je bílý s černým rámečkem, čísla jsou velké, takže lze vidět z dálky. Pozadí je modrá. Pokud chcete vyzdobit svůj obrazovku monitoru s tímto stylovým nástěnné hodiny, stáhněte si tuto animaci.