Analogové hodiny

Spořiče obrazovky hodiny : analogové hodiny

Spořiče obrazovky analogové hodiny

Animovaný spořič obrazovky analogové hodiny

Spořič Obrazovky Analogové hodiny
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Analogové hodiny spořič obrazovky. Slovo hodiny je odvozeno nakonec (přes nizozemština, severní francouzské a středověké latiny) z keltského slova clagan a clocca znamená "zvonek". Tichý nástroj chybí takový mechanismus již tradičně znám jako hodinky. V obecném použití dnes "hodiny" se týká jakéhokoliv zařízení pro měření a zobrazování času. Hodinky a jiné hodinky, které mohou být na něčí osobu se často odlišit od hodiny. Okraj hodinek je vyroben z kovu a čísla jsou také kovové. Zobrazený čas na to, závisí na okamžiku, kdy jste zkontrolovat svůj počítač, a to synchronizuje s ním.

Tento objekt se používá k měření času, něco, co člověk snažil po celý svůj život. V dávných dobách bylo několik způsobů, jak kvantifikovat čas, mezi nimiž byly sluneční hodiny, vodní hodiny, měsíčními fázemi, a mnoho dalších hodiny. Mechanické hodinky jsou tak nazvané, protože oni pracují přes složitý mechanismus, který je uvnitř. Úkolem hodinářská vyžaduje trpělivost a přesnost.. Stáhněte si spořič obrazovky Analogové hodiny kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hodiny, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hodiny Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 215 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 5 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-28 16:03:40, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hodiny. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Analogové hodiny z Hodiny ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
5

Hodnocení vychází na 315 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 215 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 1064 hlasů
Top číslo 151
STAŽENÍ
Staženo 14091 krát

Jste vždy pozdě na všechno? Potřebujete kvalitní hodinky, v krásném modelu. Podívejte se na tento jeden pro příklad. To vám dává čas, kdykoliv během dne, a to zdarma, na obrazovce počítače. Tato animace je ideální pro ty, kteří jsou nebo chtějí být přesné. Je to mužská náramkové hodinky ve stříbrné barvě s černým číselníkem, bílé jehly střídat poznamenat přesný čas. Pozadí je bílé pro analogové hodinky vyniknout a neodvádí jeho pozornost.

5
5 z 10 - 2116 hlasů
Top číslo 90
STAŽENÍ
Staženo 20450 krát

Spořič obrazovky na zlatou hodinami, zdobená náboženské ikony. Dva andělé nesou zlatou pravoslavný kříž s barevnými drahokamy na to. Na každé straně na hodiny, je velmi elegantní lustr se dvěma antické řecké údaje hospodářství svíčky nahoru. Slavnostní hudba doprovází obrázek.