Hodiny v ledu

Spořiče obrazovky hodiny : hodiny v ledu

Spořiče obrazovky hodiny v ledu

Animovaný spořič obrazovky hodiny v ledu

Spořič Obrazovky Hodiny v ledu
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

To je zdarma spořič obrazovky s ledovým pohledem obrazovky. Tyto hodinky vám aktuální čas jiným způsobem, v tomto případě s futuristickým hodiny zmizí a zkreslení vln za sekundu. Jedná se o digitální hodiny v bodu na obrazovce. Scéna připomíná ledovou jeskyni, kde jsou stěny pokryty ledem. Jediná věc, která se před mrazem je zde čas, protože hodiny pokračuje počítání sekund. Pokud chcete, aby vaše vlastní hodinky, neváhejte a nainstalovat náš chránič obrazovky. Jsme si jisti, že se Vám budou líbit.

Ledu je převládající prvek v těchto hodinek. Digitální hodiny, které vám dá zmrazené v reálném čase, v závislosti na době, zkontrolujte, zda počítač, jak to bude synchronizovat s ním. Nebojte se, protože vše je pokryta námrazou, protože jediná věc, která nezamrzá, je čas. Malé záblesky světla jsou dokonale odráží na leštěném povrchu ztuhlé vody, vytváří krásné modré vlny.. Stáhněte si spořič obrazovky Hodiny v ledu kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hodiny, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hodiny Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 113 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-01-04 13:01:39, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hodiny. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Hodiny v ledu z Hodiny ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 651 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 113 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 44 hlasů
Top číslo 669
STAŽENÍ
Staženo 3665 krát

Analogové hodiny spořič obrazovky. Slovo hodiny je odvozeno nakonec (přes nizozemština, severní francouzské a středověké latiny) z keltského slova clagan a clocca znamená "zvonek". Tichý nástroj chybí takový mechanismus již tradičně znám jako hodinky. V obecném použití dnes "hodiny" se týká jakéhokoliv zařízení pro měření a zobrazování času. Hodinky a jiné hodinky, které mohou být na něčí osobu se často odlišit od hodiny. Okraj hodinek je vyroben z kovu a čísla jsou také kovové. Zobrazený čas na to, závisí na okamžiku, kdy jste zkontrolovat svůj počítač, a to synchronizuje s ním.

6
6 z 10 - 813 hlasů
Top číslo 244
STAŽENÍ
Staženo 8957 krát

Majestátní orel šíření jeho křídla v pařátech nesoucích cenný ruku hodiny, které nám řekne přesný čas. S tímto spořič obrazovky můžeme znát čas jen tím, že při pohledu na obrazovku bez pohybu počítačovou myš. Ideální pro milovníky přírody a dravců. Na obrázku vidíme orel bělohlavý nebo bílá hlava orla s hodinami v drápech. Kapesní hodinky je starý, pozlacené a bílý obličej. Krajina na pozadí je rozmazané upozornit na orla a hodiny.