Hodiny medvěd a zajíc

Spořiče obrazovky hodiny : hodiny medvěd a zajíc

Spořiče obrazovky hodiny medvěd a zajíc

Animovaný spořič obrazovky hodiny medvěd a zajíc

Spořič Obrazovky Hodiny medvěd a zajíc
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato krásná karikatura hodinky nejen nám ukazuje čas, ale také se objeví různé animované scény. V nich se objevují znaky, jako medvěd, zajíc, jelen, veverka a mnoho dalších, kteří žijí zábavné dobrodružství. V každém vydání hodin, objeví přátelský myš. V jedné scéně, všechny z nich cestovat ve sledu barev. V jiném, medvěd a králík surfování na voru přes řeku. Toto živé hodinky je ideální pro děti, protože se naplní barev na obrazovce počítače a naučí se číst čas.

Dítě hodinky, se kterými si děti mohou hrát, učit se čas a objevte různých kreslených zvířat. Zábavné dobrodružství na lodi nebo vlakem, kde vtipné postavy vypadají velmi šťastný. Tyto hodiny pro děti je analogový, a vědět, kolik je hodin, budou muset pochopit, kde ukazuje hodinových ručiček.. Stáhněte si spořič obrazovky Hodiny medvěd a zajíc kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hodiny, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hodiny Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 312 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-25 15:10:11, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hodiny. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Hodiny medvěd a zajíc z Hodiny ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 5131 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 312 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 809
STAŽENÍ
Staženo 2445 krát

Líbí se vám software kapesní hodinky? Máme krásné zlaté hodinky pro vás zdarma. Klasické kapesní hodinky s ramínka provádět na řetězu z opasku. Zlatá koule a černé barevné ruce nezastaví spřádání (ne skutečný hodin mark) na mramorovém pozadí oranžové a žluté. Klenot na vašem monitoru.

6
6 z 10 - 484 hlasů
Top číslo 169
STAŽENÍ
Staženo 16199 krát

Nejlepší způsob, jak vždy vědět, je čas s těmito spořiče obrazovky. S hodinami na obrazovce spořič můžete vidět čas jinak než tradiční hodinky. V tomto případě máme obraz jednoduché analogové hodiny, jako office hodin nebo kuchyňské hodiny. Ciferník je bílý s černým rámečkem, čísla jsou velké, takže lze vidět z dálky. Pozadí je modrá. Pokud chcete vyzdobit svůj obrazovku monitoru s tímto stylovým nástěnné hodiny, stáhněte si tuto animaci.