Hodiny medvěd a zajíc

Spořiče obrazovky hodiny : hodiny medvěd a zajíc

Spořiče obrazovky hodiny medvěd a zajíc

Animovaný spořič obrazovky hodiny medvěd a zajíc

Spořič Obrazovky Hodiny medvěd a zajíc
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato krásná karikatura hodinky nejen nám ukazuje čas, ale také se objeví různé animované scény. V nich se objevují znaky, jako medvěd, zajíc, jelen, veverka a mnoho dalších, kteří žijí zábavné dobrodružství. V každém vydání hodin, objeví přátelský myš. V jedné scéně, všechny z nich cestovat ve sledu barev. V jiném, medvěd a králík surfování na voru přes řeku. Toto živé hodinky je ideální pro děti, protože se naplní barev na obrazovce počítače a naučí se číst čas.

Dítě hodinky, se kterými si děti mohou hrát, učit se čas a objevte různých kreslených zvířat. Zábavné dobrodružství na lodi nebo vlakem, kde vtipné postavy vypadají velmi šťastný. Tyto hodiny pro děti je analogový, a vědět, kolik je hodin, budou muset pochopit, kde ukazuje hodinových ručiček.. Stáhněte si spořič obrazovky Hodiny medvěd a zajíc kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hodiny, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hodiny Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 316 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-25 15:10:11, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hodiny. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Hodiny medvěd a zajíc z Hodiny ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 5152 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 316 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 596 hlasů
Top číslo 276
STAŽENÍ
Staženo 9171 krát

Prasátko nás pozdraví přes plot svého chlívku, když se drží malé černé hodiny s jeho kopyta. Tyto hodiny je klasické černé a bílé hodiny, které vypadá jako ten v kuchyni jako doma. Příjemné spořič obrazovky rozjasní váš nudné kancelářské den. Animace malé prase se opíral o plot slámy na černém pozadí. Je to chytil malou hodiny, které nám řekne přesný čas. Pokud máte rádi zvířata, užijte si to prase s budíkem, který bude zdobit váš monitor, pokud je počítač nečinný.

7
7 z 10 - 3472 hlasů
Top číslo 56
STAŽENÍ
Staženo 34062 krát

Podzim se blíží, a tyto veverky se hromadí jídlo kruté zimy. Obrazovka se stal les na podzim s hodinami v popředí. Veverky se podívat na hodiny, aby zjistili, jestli mají ještě čas nashromáždit dostatek potravy na zimu. Zobrazený čas je stejný, jako jste nastavili na počítači, protože obě hodiny jsou synchronizovány. Červené veverky jsou velmi dobře vědomi toho času, když zvířata nejsou poháněny času, ale podle své instinkty.