Hodiny medvěd a zajíc

Spořiče obrazovky hodiny : hodiny medvěd a zajíc

Spořiče obrazovky hodiny medvěd a zajíc

Animovaný spořič obrazovky hodiny medvěd a zajíc

Spořič Obrazovky Hodiny medvěd a zajíc
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato krásná karikatura hodinky nejen nám ukazuje čas, ale také se objeví různé animované scény. V nich se objevují znaky, jako medvěd, zajíc, jelen, veverka a mnoho dalších, kteří žijí zábavné dobrodružství. V každém vydání hodin, objeví přátelský myš. V jedné scéně, všechny z nich cestovat ve sledu barev. V jiném, medvěd a králík surfování na voru přes řeku. Toto živé hodinky je ideální pro děti, protože se naplní barev na obrazovce počítače a naučí se číst čas.

Dítě hodinky, se kterými si děti mohou hrát, učit se čas a objevte různých kreslených zvířat. Zábavné dobrodružství na lodi nebo vlakem, kde vtipné postavy vypadají velmi šťastný. Tyto hodiny pro děti je analogový, a vědět, kolik je hodin, budou muset pochopit, kde ukazuje hodinových ručiček.. Stáhněte si spořič obrazovky Hodiny medvěd a zajíc kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hodiny, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hodiny Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 309 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2010-10-25 15:10:11, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hodiny. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Hodiny medvěd a zajíc z Hodiny ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 5110 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 309 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 1620 hlasů
Top číslo 102
STAŽENÍ
Staženo 17684 krát

Animovaný spořič obrazovky, který ukazuje hodiny, na bílém pozadí, vidíme velké hnědé oči, která je také hodiny. Tento spořič obrazovky vám dává čas v krásné a tajemné obrazu. Je tě sleduje ... Tato animace je forma surrealistické umění, kde jsou velmi různé prvky spojil dohromady, aby vytvořily společnou předlohu. Můžete vidět, hnědé oko se stal analogové hodiny, a na druhé straně jsou šedé linky o různých tloušťkách, které jsou čtvercové, ale jsou neustále v pohybu.

5
5 z 10 - 2116 hlasů
Top číslo 90
STAŽENÍ
Staženo 20210 krát

Spořič obrazovky na zlatou hodinami, zdobená náboženské ikony. Dva andělé nesou zlatou pravoslavný kříž s barevnými drahokamy na to. Na každé straně na hodiny, je velmi elegantní lustr se dvěma antické řecké údaje hospodářství svíčky nahoru. Slavnostní hudba doprovází obrázek.