Jednoduché hodiny

Spořiče obrazovky hodiny : jednoduché hodiny

Spořiče obrazovky jednoduché hodiny

Animovaný spořič obrazovky jednoduché hodiny

Spořič Obrazovky Jednoduché hodiny
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Nejlepší způsob, jak vždy vědět, je čas s těmito spořiče obrazovky. S hodinami na obrazovce spořič můžete vidět čas jinak než tradiční hodinky. V tomto případě máme obraz jednoduché analogové hodiny, jako office hodin nebo kuchyňské hodiny. Ciferník je bílý s černým rámečkem, čísla jsou velké, takže lze vidět z dálky. Pozadí je modrá. Pokud chcete vyzdobit svůj obrazovku monitoru s tímto stylovým nástěnné hodiny, stáhněte si tuto animaci.

Hodiny je stroj, který lidé používají k měření času a vím, že čas je konec dne. Tento spořič obrazovky vám dává možnost poznat přesný čas, kdy je váš monitor je nečinný. Tento typ hodinek je obvykle umístěn na stěně každé místnosti, ložnice, kuchyně, obývacího pokoje a kanceláře. Nechte ruce tyto hodinky střídat po celý den obrazovce počítače.Second hand (počítání hand sekundy), je červená.. Stáhněte si spořič obrazovky Jednoduché hodiny kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hodiny, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hodiny Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 614 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-01-04 13:01:17, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hodiny. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Jednoduché hodiny z Hodiny ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 3409 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 614 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 2902 hlasů
Top číslo 64
STAŽENÍ
Staženo 28577 krát

Kolik je hodin? Můžete se podívat tento digitální hodiny na pravém zadním rohu se v klidné podzimní krajinou v pozadí. Toto jezero na podzim dokáže zapomenout na stres v době, úzké časové harmonogramy a spěchat na všechno. Tento spořič obrazovky vás informuje o čase s přesným digitální hodiny, i když vám ukáže krásnou krajinu jezera na podzim. Na obrázku vidíme velké jezero uprostřed lesa. Listy padají pomalu monitoru.

7
7 z 10 - 30 hlasů
Top číslo 697
STAŽENÍ
Staženo 3362 krát

Navrhujeme cestování v čase. Spořič obrazovky s hodinami, které se otáčí bez zastavení jako hodiny projít. Podívejte se trávit čas urychlení dolů monitoru, takže spirálu spřádání donekonečna. Hodiny této hodiny smlouvy a rozšiřovat jako jehly otočit na černém pozadí.