Moderní hodinky

Spořiče obrazovky hodiny : moderní hodinky

Spořiče obrazovky moderní hodinky

Animovaný spořič obrazovky moderní hodinky

Spořič Obrazovky Moderní hodinky
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Stáhněte si tuto bezplatnou spořič obrazovky s elegantní hodinky s zlatými kovovým leskem. Pro jiný způsob, jak poznat čas na vašem počítači, vám přinášíme modernistické hodiny zlaté efekty a světla ve žluté barvě. V pozadí jsou některé abstraktní linie tmavě modré barvy. Tento analogový Hodinky mají skvělý styl, který je ideální pro instalaci na počítači v kanceláři nebo v práci. Chcete-li přizpůsobit počítač, a chcete to dělat závažným způsobem, tady je, jak to udělat.

Virtuální hodiny pracují v úplně jiné cestě do mechanických hodinek, které jsou udržovány v rámci komplexního systému ozubených kol s názvem mechanismus. Tento virtuální hodiny synchronizované s počítačem časovačem, takže ukáže přesný hodina pokaždé. Jedná se o velmi elegantní způsob, jak zobrazit čas, zejména pro zaměstnavatele, administrativních pracovníků a podnikatelů, která by měla dát slušný obraz i ve svých počítačích.. Stáhněte si spořič obrazovky Moderní hodinky kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hodiny, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hodiny Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 375 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-01-04 13:01:43, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hodiny. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Moderní hodinky z Hodiny ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 1267 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 375 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 813 hlasů
Top číslo 244
STAŽENÍ
Staženo 9139 krát

Majestátní orel šíření jeho křídla v pařátech nesoucích cenný ruku hodiny, které nám řekne přesný čas. S tímto spořič obrazovky můžeme znát čas jen tím, že při pohledu na obrazovku bez pohybu počítačovou myš. Ideální pro milovníky přírody a dravců. Na obrázku vidíme orel bělohlavý nebo bílá hlava orla s hodinami v drápech. Kapesní hodinky je starý, pozlacené a bílý obličej. Krajina na pozadí je rozmazané upozornit na orla a hodiny.

5
5 z 10 - 7 hlasů
Top číslo 809
STAŽENÍ
Staženo 2729 krát

Líbí se vám software kapesní hodinky? Máme krásné zlaté hodinky pro vás zdarma. Klasické kapesní hodinky s ramínka provádět na řetězu z opasku. Zlatá koule a černé barevné ruce nezastaví spřádání (ne skutečný hodin mark) na mramorovém pozadí oranžové a žluté. Klenot na vašem monitoru.