Ocelové hodiny

Spořiče obrazovky hodiny : ocelové hodiny

Spořiče obrazovky ocelové hodiny

Animovaný spořič obrazovky ocelové hodiny

Spořič Obrazovky Ocelové hodiny
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Nejlepší způsob, jak vždy vědět, je čas s těmito spořiče obrazovky. S hodinami na obrazovce spořič můžete vidět čas jinak než tradiční hodinky. V tomto případě, spořič obrazovky je ocelové hodinky na kovové pozadí. Styl těchto hodinek je moderně a stylově. Celá pozadí se také s kovem, jako je hliník nebo desek z nerezové oceli. Tyto materiály se používají v konstrukci mnoha moderních budov, a nyní ve virtuální hodiny pro vás. Je to nejlepší způsob, jak udržet přehled o čase.

V moderní architektuře se používají různé materiály, které rozchod s tradicí cihel. To je případ z hliníku nebo nerezové oceli, která dává moderní vzhled budov, ve kterých jsou použity. Totéž platí v tomto analogovými hodinami, která je navržena se stejným materiálem a nabízí mnoho kovových upozorní. Chcete-li vidět, když moderní a elegantní způsob, stačí nainstalovat tuto bezplatnou spořič obrazovky kovové hodiny.. Stáhněte si spořič obrazovky Ocelové hodiny kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hodiny, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hodiny Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 63 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-01-04 13:01:37, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hodiny. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Ocelové hodiny z Hodiny ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 189 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 63 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 575 hlasů
Top číslo 297
STAŽENÍ
Staženo 7805 krát

Tento krásný červený pták má kapesní hodinky v zobáku. Tyto hodinky vám řekne správný čas, takže jste nikdy pozdě na schůzky. Pták na větvi stromu v lese, který je součástí krajiny na pozadí obrazu. Tento pták má velmi nápadné červené peří. Jak je tak rychlý a hbitý, že nemusíte skrývat nebo zůstat bez povšimnutí, protože není snadno chytil predátory lesa. Možná, že má za to, že dívat se na kolemjdoucího a zůstal s ním. Ukáže vám čas od stromu.

6
6 z 10 - 812 hlasů
Top číslo 244
STAŽENÍ
Staženo 8824 krát

Majestátní orel šíření jeho křídla v pařátech nesoucích cenný ruku hodiny, které nám řekne přesný čas. S tímto spořič obrazovky můžeme znát čas jen tím, že při pohledu na obrazovku bez pohybu počítačovou myš. Ideální pro milovníky přírody a dravců. Na obrázku vidíme orel bělohlavý nebo bílá hlava orla s hodinami v drápech. Kapesní hodinky je starý, pozlacené a bílý obličej. Krajina na pozadí je rozmazané upozornit na orla a hodiny.