Prasátko hodiny

Spořiče obrazovky hodiny : prasátko hodiny

Spořiče obrazovky prasátko hodiny

Animovaný spořič obrazovky prasátko hodiny

Spořič Obrazovky Prasátko hodiny
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Prasátko nás pozdraví přes plot svého chlívku, když se drží malé černé hodiny s jeho kopyta. Tyto hodiny je klasické černé a bílé hodiny, které vypadá jako ten v kuchyni jako doma. Příjemné spořič obrazovky rozjasní váš nudné kancelářské den. Animace malé prase se opíral o plot slámy na černém pozadí. Je to chytil malou hodiny, které nám řekne přesný čas. Pokud máte rádi zvířata, užijte si to prase s budíkem, který bude zdobit váš monitor, pokud je počítač nečinný.

Chcete vědět, kolik je za všech okolností? Tato animace vám pomůže být přesné. Na obrazovce uvidíte malé prase s analogové hodiny opřený o plot. Prasátko je narůžovělá, to domácí zvíře je na farmách pro chov. Oni obvykle mají těžké tělo, dlouhý a plochý čenich, tlapky s drápy a krátkým ocasem. Pohybující se obraz selátko s nástěnné hodiny bílé a černé, která bude zdobit obrazovku vašeho počítače.. Stáhněte si spořič obrazovky Prasátko hodiny kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hodiny, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hodiny Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 310 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-09-17 14:09:43, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hodiny. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Prasátko hodiny z Hodiny ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 4172 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 310 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 2757 hlasů
Top číslo 76
STAŽENÍ
Staženo 25523 krát

Chcete-li na jaře přijde k počítači, stáhněte si tento krásný videosekvence sedmikráska hodiny s barevnými motýly kolem. Tyto hodiny, jehož tvář vypadá jako sedmikráska, nám říká přesný čas, když vidíme krásné motýly kolem něj, že nám připomínají krásné období jara. Každá žlutá sedmikráska okvětní lístek odpovídá počtu hodin. Tam jsou motýli různých druhů a barev, jako je oranžová, modrá, bílá, černá a červená. Na pozadí jsou zelené listy a stonky.

6
6 z 10 - 1064 hlasů
Top číslo 151
STAŽENÍ
Staženo 14098 krát

Jste vždy pozdě na všechno? Potřebujete kvalitní hodinky, v krásném modelu. Podívejte se na tento jeden pro příklad. To vám dává čas, kdykoliv během dne, a to zdarma, na obrazovce počítače. Tato animace je ideální pro ty, kteří jsou nebo chtějí být přesné. Je to mužská náramkové hodinky ve stříbrné barvě s černým číselníkem, bílé jehly střídat poznamenat přesný čas. Pozadí je bílé pro analogové hodinky vyniknout a neodvádí jeho pozornost.