Smiley hodiny

Spořiče obrazovky hodiny : smiley hodiny

Spořiče obrazovky smiley hodiny

Animovaný spořič obrazovky smiley hodiny

Spořič Obrazovky Smiley hodiny
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato bezplatná spořič obrazovky obsahuje pěkné hodinky. Nejlepší způsob, jak udržet přehled o čase, a v tomto případě také nejzábavnější jsou spořiče obrazovky s reálnými hodiny, které vám dá určitý čas pro novou a zábavnou formou, v tomto případě s velmi přátelskou a pozitivní hodinami usměvavý smajlík abychom měli dostatek času. Je to perfektní spořič obrazovky pro děti, které se učí pořád, protože je to jako analogové hodiny můžete procvičovat lépe. A budou to velmi vtipné s jeho šťastný obličej ve středu.

Děti potřebují trpělivost pomalu učit celou dobu, a této zábavné sledovat, co může být jednodušší. Ruce s vtipným ruce ukazující hodiny a minuty. Ve středu se objeví usmívající se emotikon. To je dětinské hodiny určené speciálně pro počítače děti. Pokaždé, když je v nečinnosti po dobu několika minut tento sympatický charakter se zdá, ukazují hodiny. Nyní je čas, když přijde na happy hours na počítači!. Stáhněte si spořič obrazovky Smiley hodiny kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hodiny, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hodiny Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 278 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-01-04 13:01:26, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hodiny. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Smiley hodiny z Hodiny ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 1708 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 278 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 1421
STAŽENÍ
Staženo 1431 krát

S touto zdarma spořič obrazovky z hodiny, uvidíte Zemi zeměkoule předení. Jedná se o velmi rafinované spořič obrazovky, s velmi elegantní náramkové hodinky. Chcete-li chránit obrazovku, pokud je neaktivní, tento spořič obrazovky náramkové hodinky je ideální řešení, protože je elegantní, ambiciózní, a má mnoho stylu. Můžete sdílet, pokud se vám líbí v sociálních sítích.

8
8 z 10 - 31 hlasů
Top číslo 532
STAŽENÍ
Staženo 4644 krát

S touto zdarma spořič obrazovky, získáte detailní záběr na hodiny, ve kterých se ruce se nepřestane točit. Tento spořič obrazovky vám neřeknou čas, ale je to spořič obrazovky, který symbolizuje zběsilé průchod času. Tyto hodiny se okrových tónech, má dobrou přítomnost a může dát závažný aspekt, v obchodních počítače nebo kanceláře. Pokud se vám líbil tento spořič obrazovky, uveďte syna na knoflíky sociálních sítí!