Smiley hodiny

Spořiče obrazovky hodiny : smiley hodiny

Spořiče obrazovky smiley hodiny

Animovaný spořič obrazovky smiley hodiny

Spořič Obrazovky Smiley hodiny
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato bezplatná spořič obrazovky obsahuje pěkné hodinky. Nejlepší způsob, jak udržet přehled o čase, a v tomto případě také nejzábavnější jsou spořiče obrazovky s reálnými hodiny, které vám dá určitý čas pro novou a zábavnou formou, v tomto případě s velmi přátelskou a pozitivní hodinami usměvavý smajlík abychom měli dostatek času. Je to perfektní spořič obrazovky pro děti, které se učí pořád, protože je to jako analogové hodiny můžete procvičovat lépe. A budou to velmi vtipné s jeho šťastný obličej ve středu.

Děti potřebují trpělivost pomalu učit celou dobu, a této zábavné sledovat, co může být jednodušší. Ruce s vtipným ruce ukazující hodiny a minuty. Ve středu se objeví usmívající se emotikon. To je dětinské hodiny určené speciálně pro počítače děti. Pokaždé, když je v nečinnosti po dobu několika minut tento sympatický charakter se zdá, ukazují hodiny. Nyní je čas, když přijde na happy hours na počítači!. Stáhněte si spořič obrazovky Smiley hodiny kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hodiny, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hodiny Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 280 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-01-04 13:01:26, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hodiny. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Smiley hodiny z Hodiny ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 1715 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 280 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 181 hlasů
Top číslo 386
STAŽENÍ
Staženo 7246 krát

Stáhněte si tuto bezplatnou spořič obrazovky s elegantní hodinky s zlatými kovovým leskem. Pro jiný způsob, jak poznat čas na vašem počítači, vám přinášíme modernistické hodiny zlaté efekty a světla ve žluté barvě. V pozadí jsou některé abstraktní linie tmavě modré barvy. Tento analogový Hodinky mají skvělý styl, který je ideální pro instalaci na počítači v kanceláři nebo v práci. Chcete-li přizpůsobit počítač, a chcete to dělat závažným způsobem, tady je, jak to udělat.

6
6 z 10 - 36 hlasů
Top číslo 670
STAŽENÍ
Staženo 3632 krát

Dát počítač retro nádech Instalací této spořič obrazovky starého kapesní hodinky, které houpačky, stejně jako kyvadlo. V tomto videu můžete vidět styl Klasické filmy, které byly natočeny v hnědé nebo černé a bílé barvy, protože barva ve videu ani v současné době neexistuje. V pozadí můžete vidět scénu, která byla normální, když první velká města se objevily, a to iv případě, že ještě nebyly žádné auta a tam bylo jen velmi málo vozů poháněných koňmi. V kapesní hodinky, ruce točit bláznivě bez zastávky, stejně jako čas, který také nikdy nezastaví. Se rychle podívat zpět v čase s tímto screensaver staré vintage kapesní hodiny.