Smiley hodiny

Spořiče obrazovky hodiny : smiley hodiny

Spořiče obrazovky smiley hodiny

Animovaný spořič obrazovky smiley hodiny

Spořič Obrazovky Smiley hodiny
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato bezplatná spořič obrazovky obsahuje pěkné hodinky. Nejlepší způsob, jak udržet přehled o čase, a v tomto případě také nejzábavnější jsou spořiče obrazovky s reálnými hodiny, které vám dá určitý čas pro novou a zábavnou formou, v tomto případě s velmi přátelskou a pozitivní hodinami usměvavý smajlík abychom měli dostatek času. Je to perfektní spořič obrazovky pro děti, které se učí pořád, protože je to jako analogové hodiny můžete procvičovat lépe. A budou to velmi vtipné s jeho šťastný obličej ve středu.

Děti potřebují trpělivost pomalu učit celou dobu, a této zábavné sledovat, co může být jednodušší. Ruce s vtipným ruce ukazující hodiny a minuty. Ve středu se objeví usmívající se emotikon. To je dětinské hodiny určené speciálně pro počítače děti. Pokaždé, když je v nečinnosti po dobu několika minut tento sympatický charakter se zdá, ukazují hodiny. Nyní je čas, když přijde na happy hours na počítači!. Stáhněte si spořič obrazovky Smiley hodiny kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hodiny, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hodiny Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 276 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-01-04 13:01:26, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hodiny. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Smiley hodiny z Hodiny ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 1701 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 276 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 812 hlasů
Top číslo 244
STAŽENÍ
Staženo 8824 krát

Majestátní orel šíření jeho křídla v pařátech nesoucích cenný ruku hodiny, které nám řekne přesný čas. S tímto spořič obrazovky můžeme znát čas jen tím, že při pohledu na obrazovku bez pohybu počítačovou myš. Ideální pro milovníky přírody a dravců. Na obrázku vidíme orel bělohlavý nebo bílá hlava orla s hodinami v drápech. Kapesní hodinky je starý, pozlacené a bílý obličej. Krajina na pozadí je rozmazané upozornit na orla a hodiny.

8
8 z 10 - 4370 hlasů
Top číslo 53
STAŽENÍ
Staženo 34794 krát

Spořič obrazovky z analogové hodiny na pozadí ptáků a krajina. Převládající barva Tento spořič obrazovky je modrá. Hodiny vyplní celou obrazovku a po celý den se rozkládají různé ptáky. Jak vidíte, v tomto spořič obrazovky současné době je povinen po celou dobu, v závislosti na čase, aby ověřil, zda váš počítač. S tímto produktem můžete mít analogové hodiny s ptáky na obrazovce, s vlnami oceánu klidu za ním a malou skupinou mraky v pozadí obrazu.