Veverky hodiny

Spořiče obrazovky hodiny : veverky hodiny

Spořiče obrazovky veverky hodiny

Animovaný spořič obrazovky veverky hodiny

Spořič Obrazovky Veverky hodiny
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Podzim se blíží, a tyto veverky se hromadí jídlo kruté zimy. Obrazovka se stal les na podzim s hodinami v popředí. Veverky se podívat na hodiny, aby zjistili, jestli mají ještě čas nashromáždit dostatek potravy na zimu. Zobrazený čas je stejný, jako jste nastavili na počítači, protože obě hodiny jsou synchronizovány. Červené veverky jsou velmi dobře vědomi toho času, když zvířata nejsou poháněny času, ale podle své instinkty.

Veverky jsou velmi přátelská zvířata, která žijí v lesích. Patří do rodiny hlodavců a žijí v korunách stromů. Na tomto obrázku se objeví červené veverky také volal společné veverka, vylézt na hodiny, a pruhované veverky, nazývané také veverky v jedné ze stran. Tato scéna bude milovat všechny lidi, kteří milují přírodu a vychutnat pěšky v lese. Je to krásná divoká scéna, která nás také informuje o hodinu.. Stáhněte si spořič obrazovky Veverky hodiny kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hodiny, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hodiny Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 1053 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-09-17 14:09:48, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hodiny. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Veverky hodiny z Hodiny ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 24311 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 1053 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 115 hlasů
Top číslo 648
STAŽENÍ
Staženo 5089 krát

To je zdarma spořič obrazovky s ledovým pohledem obrazovky. Tyto hodinky vám aktuální čas jiným způsobem, v tomto případě s futuristickým hodiny zmizí a zkreslení vln za sekundu. Jedná se o digitální hodiny v bodu na obrazovce. Scéna připomíná ledovou jeskyni, kde jsou stěny pokryty ledem. Jediná věc, která se před mrazem je zde čas, protože hodiny pokračuje počítání sekund. Pokud chcete, aby vaše vlastní hodinky, neváhejte a nainstalovat náš chránič obrazovky. Jsme si jisti, že se Vám budou líbit.

8
8 z 10 - 300 hlasů
Top číslo 321
STAŽENÍ
Staženo 7108 krát

Animovaný spořič obrazovky, který ukazuje čas s digitální hodinky. Nad černém pozadí můžeme všimnout, zelené listy a květ, díky modré paprsky, které se objevují každé dvě sekundy a osvětlení prvky obrazu. Hluk z kapky vody padající do vody doprovází obrázek. Tento spořič obrazovky má nízký lesk, protože to také pomůže vám ušetřit pokaždé, když je počítač nečinný několik minut, energie. Různé listy a květy z deštného pralesa, s linií, které osvětlují pozadí této scény se objeví tak tmavé.