Veverky hodiny

Spořiče obrazovky hodiny : veverky hodiny

Spořiče obrazovky veverky hodiny

Animovaný spořič obrazovky veverky hodiny

Spořič Obrazovky Veverky hodiny
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Podzim se blíží, a tyto veverky se hromadí jídlo kruté zimy. Obrazovka se stal les na podzim s hodinami v popředí. Veverky se podívat na hodiny, aby zjistili, jestli mají ještě čas nashromáždit dostatek potravy na zimu. Zobrazený čas je stejný, jako jste nastavili na počítači, protože obě hodiny jsou synchronizovány. Červené veverky jsou velmi dobře vědomi toho času, když zvířata nejsou poháněny času, ale podle své instinkty.

Veverky jsou velmi přátelská zvířata, která žijí v lesích. Patří do rodiny hlodavců a žijí v korunách stromů. Na tomto obrázku se objeví červené veverky také volal společné veverka, vylézt na hodiny, a pruhované veverky, nazývané také veverky v jedné ze stran. Tato scéna bude milovat všechny lidi, kteří milují přírodu a vychutnat pěšky v lese. Je to krásná divoká scéna, která nás také informuje o hodinu.. Stáhněte si spořič obrazovky Veverky hodiny kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hodiny, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hodiny Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 1053 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2009-09-17 14:09:48, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hodiny. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Veverky hodiny z Hodiny ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 24318 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 1053 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 2798 hlasů
Top číslo 66
STAŽENÍ
Staženo 28460 krát

Naše obrazovky se proměnil v rybník, z něhož vyplynulo, jako lilie podložky, hodiny. Na těchto hodinek, přátelský, žába pozdraví nás nám určování času. Ciferník vypadá jako žabí kůže v odstínech zelené s pruhy a hrubý. Jedná se o typ analogové hodiny s okrajem v černé a ruce jsou zelené řasy. Na pozadí je rybník s čistou vodou a rákosí. Pokud máte rádi přírodu, tento spořič obrazovky je ideální pro biology. To se automaticky synchronizuje s vaším počítačem hodiny.

7
7 z 10 - 2760 hlasů
Top číslo 76
STAŽENÍ
Staženo 25831 krát

Chcete-li na jaře přijde k počítači, stáhněte si tento krásný videosekvence sedmikráska hodiny s barevnými motýly kolem. Tyto hodiny, jehož tvář vypadá jako sedmikráska, nám říká přesný čas, když vidíme krásné motýly kolem něj, že nám připomínají krásné období jara. Každá žlutá sedmikráska okvětní lístek odpovídá počtu hodin. Tam jsou motýli různých druhů a barev, jako je oranžová, modrá, bílá, černá a červená. Na pozadí jsou zelené listy a stonky.