Dav na koncertě

Spořiče obrazovky hudba i umělec : dav na koncertě

Spořiče obrazovky dav na koncertě

Animovaný spořič obrazovky dav na koncertě

Spořič Obrazovky dav na koncertě
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Copak jste byli schopni jít na koncert své oblíbené zpěvačky ?. Nebojte se, s tímto spořič obrazovky z davu na koncertu, budete se cítit jako součást koncertu jste nemohli zúčastnit. Být součástí davu cítíte integrovaná do skupiny, je vaše tělo je plné endorfinů, známý jako hormon štěstí, tam je zvláštní spojení mezi zpěvačkou a davu, to je důvod, proč, že koncerty jsou si pamatoval dav jako jedinečný zážitek.

Stáhněte si tuto bezplatnou spořič obrazovky z davu na koncertu se cítit jako část skupiny fanoušků svého oblíbeného zpěváka. Připojte se k davu nebo skupinu fanoušků, to cítíte součástí něčeho většího, absolvovat část své osobnosti, který znovu potvrzuje vašemu vkusu, co, že způsob, jak celá vaše osobnost je potvrzena takže budete silnější být optimistický k životu.. Stáhněte si spořič obrazovky dav na koncertě kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hudba i Umělec, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hudba i Umělec Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 23 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2016-01-22 15:01:31, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hudba i Umělec. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky dav na koncertě z Hudba i Umělec ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 42 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 23 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 960
STAŽENÍ
Staženo 1888 krát

Aj tak úžasný spořič obrazovky! V tu objevují prvky Daft Punk, Guy-Manuel de Homem-Christo a Thomas Bangalter, během jednoho z jejich živých relací. Tyto dva umělci jsou určeny pro elektronické hudby, s velkými vlivy house, techna a elektronické hudby. Ve svých pozdějších pracích dělali fúze s taneční či popovou hudbu, se spoluprácí z Pharrell Williams a Nile Rodgers. Pokud jste opravdový fanoušek této dvojice francouzských hudebníků, přizpůsobit počítač instalací této Daft Punk spořič obrazovky.

9
9 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1706
STAŽENÍ
Staženo 1000 krát

Poslouchejte hudbu z vašeho počítače s tímto spořič obrazovky jednoho zpěváka, který deklamujícím hudbu na jevišti. Zpěvačka je doprovázeno basy na jevišti. Hudebník hraje na nástroj do zad, zatímco zpěvák zpívá zaskočí prsty nesou rytmus. Pro všechny milovníky hudby dobrý způsob, jak podpořit monitoru v době, kdy nepoužíváte počítač.