Dj

Spořiče obrazovky hudba i umělec : dj

Spořiče obrazovky dj

Animovaný spořič obrazovky dj

Spořič Obrazovky DJ
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Animace z dj muž s moderním a chladném stylu s piercingem, sluneční brýle a módní účes. Na obrázku vidíme hlavu muže s černými vlasy, kozí bradka, sluneční brýle a rty a obočí piercing. V pozadí je moderní vzory malované na žluté zdi. Tato bezplatná spořič obrazovky je určena pro taneční a elektronické milovníky hudby a krásy a módní oběti. Pokud chcete modernizovat váš počítač a dát mu módní dotek, nainstalovat tento spořič obrazovky.

Diskžokej, je osoba nebo umělec, který vytváří vlastní hudbu nebo přehrávat hudbu jiných skladatelů. Často používají různá zařízení, jako gramofony, mixer, sluchátka, ozvučení, vinyly a CD. Tito hudebníci obvykle mají moderní vzhled. V tento spořič obrazovky můžete vidět dj na žluté zdi malované s různými černé, červené a zelené výkresů. Muž nosí mnoho piercingů a sluneční brýle. Styl tohoto produktu je svěží a moderní.. Stáhněte si spořič obrazovky DJ kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hudba i Umělec, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hudba i Umělec Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 13 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-26 13:03:07, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hudba i Umělec. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky DJ z Hudba i Umělec ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 210 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 13 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 22 hlasů
Top číslo 939
STAŽENÍ
Staženo 2223 krát

Hudba je na celém světě. Tento Zlatý glóbus má na sobě hudební sluchátka. To je také nazýváno sluchátka. Při poslechu headbanging písní, tato planeta je skákání a dělat živé tance. Dokonce se zase! S tímto spořič obrazovky jakýkoli počítač bude vypadat vtipné a živé. Vše, co musíte mít den plný energie! Užijte si hudbu spořič obrazovky, se nejvíce populárních umělců, který se vám líbí a hodně o obsahu písní a hudby. Hudební poznámky, tanec a jakýkoli prvek ze světa hudby, najdete ji zde.

6
6 z 10 - 30 hlasů
Top číslo 836
STAŽENÍ
Staženo 2330 krát

Zdarma Spořič obrazovky z Iron Maiden, britská heavy metalová kapela založená v roce 1975 basista a jediný původní člen opustil ve skupině, Steve Harris. Po několika konkurzech a změn v sestavě, bylo se zpěvákem Paulem Di'Anno, kytaristé Dave Murray a Dennis Stratton a Clive Burr baterie. Je to jeden z těžkých kovů kapel nejdůležitějších všech dob. Jeho úspěch byl založen na jejich živých vystoupeních, které jsou nejlepší koncerty, které mohou být svědky.