Elvis

Spořiče obrazovky hudba i umělec : Elvis

Spořiče obrazovky Elvis

Animovaný spořič obrazovky Elvis

Spořič Obrazovky Elvis
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

3D Elvis Presley spořič obrazovky, Elvis Aaron Presley byl jeden z nejpopulárnějších amerických zpěváků dvacátého století. Kulturní ikona, on je široce znám pod jedním jménem Elvis. On je často odkazoval se na jako "Král Rock and Roll" nebo jednoduše "král". Nyní můžete vidět Elvise ve svém volném spořič obrazovky. Jak můžete vidět, je 3D konstrukce, ve které se objeví Elvis zpívat na jevišti, se fanoušci zvedali ruce v diváckém prostoru. Dnes je tato zpěvačka je považována za legendu ve světě hudby všech dob.

I když zpěvák Elvis začal mít úspěch v pozdních 50. let, často si pamatoval s typickými kostýmy poslední fázi své kariéry. Že outfit byl bílý oblek s kapucí na sobě četné zlatou výšivkou. V této době měl krátkou hřívu, dlouhé kotlety a jeho typické brýle. Elvis Presley měl na sobě v počátečních džíny, pruhované košile a bundy. Jeho tupé byl velmi charakteristický, stejně jako jeho pohybu kyčelního kloubu.. Stáhněte si spořič obrazovky Elvis kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hudba i Umělec, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hudba i Umělec Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 35 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-30 15:04:57, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hudba i Umělec. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Elvis z Hudba i Umělec ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 203 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 35 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 11 hlasů
Top číslo 965
STAŽENÍ
Staženo 1974 krát

Housle jsou jedním z nejpopulárnějších hudebních nástrojů na světě tím, že dosáhne poznámky. Housle je skloněný smyčcový nástroj se čtyřmi řetězci, které se hrají, je první řetězec naladěn být LA, který je naladěn na frekvenci 440 Hz, s použitím ladičku. Když housle v orchestru obvykle naladěn na 442Hz, jako jsou ekologické podmínky, jako je teplota, nebo řetězec nafouklé progresivní jim způsobuje falešně, a jsou naladěni na kompenzaci poněkud výše.

7
7 z 10 - 26 hlasů
Top číslo 1412
STAŽENÍ
Staženo 1425 krát

Kytarové akordy spořičů. Pokud máte rádi hudbu a hru na klasickou kytaru, můžete mít jeden zdarma ve vaší obrazovce s tímto spořič obrazovky z klasického kytarového krku, a akord. Pokud máte rádi kytaru stáhni spořič obrazovky. Hudba je umění a zábavy známá po celém světě. V tomto obrázku můžete vidět stožár na španělskou kytaru soustružení na sebe.Dřevo a šest kolíky kytaru se odráží. V pozadí můžeme vidět hudebník hrající na řadu akordů s tímto hudebním nástrojem.