Elvis

Spořiče obrazovky hudba i umělec : Elvis

Spořiče obrazovky Elvis

Animovaný spořič obrazovky Elvis

Spořič Obrazovky Elvis
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

3D Elvis Presley spořič obrazovky, Elvis Aaron Presley byl jeden z nejpopulárnějších amerických zpěváků dvacátého století. Kulturní ikona, on je široce znám pod jedním jménem Elvis. On je často odkazoval se na jako "Král Rock and Roll" nebo jednoduše "král". Nyní můžete vidět Elvise ve svém volném spořič obrazovky. Jak můžete vidět, je 3D konstrukce, ve které se objeví Elvis zpívat na jevišti, se fanoušci zvedali ruce v diváckém prostoru. Dnes je tato zpěvačka je považována za legendu ve světě hudby všech dob.

I když zpěvák Elvis začal mít úspěch v pozdních 50. let, často si pamatoval s typickými kostýmy poslední fázi své kariéry. Že outfit byl bílý oblek s kapucí na sobě četné zlatou výšivkou. V této době měl krátkou hřívu, dlouhé kotlety a jeho typické brýle. Elvis Presley měl na sobě v počátečních džíny, pruhované košile a bundy. Jeho tupé byl velmi charakteristický, stejně jako jeho pohybu kyčelního kloubu.. Stáhněte si spořič obrazovky Elvis kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hudba i Umělec, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hudba i Umělec Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 34 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-30 15:04:57, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hudba i Umělec. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Elvis z Hudba i Umělec ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 203 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 34 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 314 hlasů
Top číslo 619
STAŽENÍ
Staženo 3715 krát

Beyoncé je vlastně volal Beyoncé Giselle Knowles, který začínal jako zpěvák v kapele Destiny dítěte, to byl ty, kdo zahájila svou kariéru. Beyoncé je hvězda s Destiny dítěte na chodníku slávy Hollywoodu, ale má ještě vlastní. Dnes se věnuje mnoho peněz na pomoc ostatním s charitativní účely a nyní vydala řadu parfémů a módy s názvem Beyonce.

9
9 z 10 - 26 hlasů
Top číslo 996
STAŽENÍ
Staženo 2087 krát

Spořič obrazovky z John Lennon, Paul McCartney, George Harrison a Ringo hvězda, lépe známý jako The Beatles. Čtyři z Liverpoolu dorazí na vašem počítači s touto nostalgickou obrazovky pro opravdu dobré milovníky hudby. Pokud máte pocit, že hudba The Beatles byl velkolepý, můžete si jej s tímto zdarma spořič obrazovky o britské kapely. Sdílet tento spořič obrazovky na sociální sítě a dát lidem vědět, co to je dobrá hudba.