Elvis

Spořiče obrazovky hudba i umělec : Elvis

Spořiče obrazovky Elvis

Animovaný spořič obrazovky Elvis

Spořič Obrazovky Elvis
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

3D Elvis Presley spořič obrazovky, Elvis Aaron Presley byl jeden z nejpopulárnějších amerických zpěváků dvacátého století. Kulturní ikona, on je široce znám pod jedním jménem Elvis. On je často odkazoval se na jako "Král Rock and Roll" nebo jednoduše "král". Nyní můžete vidět Elvise ve svém volném spořič obrazovky. Jak můžete vidět, je 3D konstrukce, ve které se objeví Elvis zpívat na jevišti, se fanoušci zvedali ruce v diváckém prostoru. Dnes je tato zpěvačka je považována za legendu ve světě hudby všech dob.

I když zpěvák Elvis začal mít úspěch v pozdních 50. let, často si pamatoval s typickými kostýmy poslední fázi své kariéry. Že outfit byl bílý oblek s kapucí na sobě četné zlatou výšivkou. V této době měl krátkou hřívu, dlouhé kotlety a jeho typické brýle. Elvis Presley měl na sobě v počátečních džíny, pruhované košile a bundy. Jeho tupé byl velmi charakteristický, stejně jako jeho pohybu kyčelního kloubu.. Stáhněte si spořič obrazovky Elvis kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hudba i Umělec, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hudba i Umělec Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 33 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-30 15:04:57, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hudba i Umělec. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Elvis z Hudba i Umělec ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 203 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 33 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 1411 hlasů
Top číslo 189
STAŽENÍ
Staženo 11358 krát

Animovaný spořič na znak hraní na kytaru v červené elektrické nástroje na zelené pozadí. Velmi Rock and Roll. Světlé barvy v tvůrčím a hudebním prostředí. Spořiče obrazovky pro milovníky hudby, a to s osobním složení podle toho chlapa, aby šla s ní.

9
9 z 10 - 27 hlasů
Top číslo 800
STAŽENÍ
Staženo 2322 krát

Cítit všechny rytmus s tímto hudebním zdarma spořič obrazovky! A výkonné reproduktory, kde zvukové vlny dorůstající z domu, perfektní doplněk, pokud si dát hudbu na vašem počítači. Ať hudební žánr se vám líbí, a to jak Pop, Dance nebo Rap, nejlepší způsob, jak naslouchat, je silný reproduktor, jako jsou tyto. Můžete sdílet na sociálních sítích, vyvěšením na zeď pro své přátele.