Michael Jackson

Spořiče obrazovky hudba i umělec : Michael Jackson

Spořiče obrazovky Michael Jackson

Animovaný spořič obrazovky Michael Jackson

Spořič Obrazovky Michael Jackson
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky Michael Jackson, slavný americký zpěvák, skladatel a tanečník populární hudby a jeho varianty. Jackson je považován za nejúspěšnější bavič všech dob Guinessovy knihy rekordů. Často odkazoval se na jako král popu, protože to má velký úspěch s tímto typem hudby. Pokud máte rádi Michael Jackson, znovu prožít své nejlepší okamžiky s touto zdarma spořič obrazovky. Tímto způsobem můžete mít některé z nejlepších fotografií Michael Jackson, projdou na obrazovce vašeho počítače.

V těchto fotografiích Michael Joseph Jackson, nejmladší z bratrů Jackson, kteří tvořili skupinu Jackson 5. Po celou dobu své kariéry, umělec má velmi výrazné oblečení a vystoupení. V době Thriller sobě červenou bundu. Ve videu pro Smooth Criminal byl oblečený v bílém obleku a klobouku ve stylu 20. let. Mezi nejoblíbenější funkce byly jeho rukavice, sluneční brýle, klobouk a černé boty s bílými ponožkami.. Stáhněte si spořič obrazovky Michael Jackson kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hudba i Umělec, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hudba i Umělec Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 37 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-27 12:03:01, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hudba i Umělec. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Michael Jackson z Hudba i Umělec ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 329 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 37 krát
ZPÁTKY
7
7 z 10 - 14 hlasů
Top číslo 1080
STAŽENÍ
Staženo 1816 krát

Na samém vrcholu slova rock se vyšplhal na rockový kytarista hraje svou elektrickou kytaru se spoustou energie. Tato rocková hudba spořič obrazovky je horká, se scénou obklopen plameny. Hudebník, zdaleka strach, hraje, jako by byl posedlý rock. V rockové hudbě, nejcharakterističtější část je elektrická kytara s pokřivením, doprovázený komplexní bicích smyček.

6
6 z 10 - 30 hlasů
Top číslo 836
STAŽENÍ
Staženo 2422 krát

Zdarma Spořič obrazovky z Iron Maiden, britská heavy metalová kapela založená v roce 1975 basista a jediný původní člen opustil ve skupině, Steve Harris. Po několika konkurzech a změn v sestavě, bylo se zpěvákem Paulem Di'Anno, kytaristé Dave Murray a Dennis Stratton a Clive Burr baterie. Je to jeden z těžkých kovů kapel nejdůležitějších všech dob. Jeho úspěch byl založen na jejich živých vystoupeních, které jsou nejlepší koncerty, které mohou být svědky.