Michael Jackson

Spořiče obrazovky hudba i umělec : Michael Jackson

Spořiče obrazovky Michael Jackson

Animovaný spořič obrazovky Michael Jackson

Spořič Obrazovky Michael Jackson
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky Michael Jackson, slavný americký zpěvák, skladatel a tanečník populární hudby a jeho varianty. Jackson je považován za nejúspěšnější bavič všech dob Guinessovy knihy rekordů. Často odkazoval se na jako král popu, protože to má velký úspěch s tímto typem hudby. Pokud máte rádi Michael Jackson, znovu prožít své nejlepší okamžiky s touto zdarma spořič obrazovky. Tímto způsobem můžete mít některé z nejlepších fotografií Michael Jackson, projdou na obrazovce vašeho počítače.

V těchto fotografiích Michael Joseph Jackson, nejmladší z bratrů Jackson, kteří tvořili skupinu Jackson 5. Po celou dobu své kariéry, umělec má velmi výrazné oblečení a vystoupení. V době Thriller sobě červenou bundu. Ve videu pro Smooth Criminal byl oblečený v bílém obleku a klobouku ve stylu 20. let. Mezi nejoblíbenější funkce byly jeho rukavice, sluneční brýle, klobouk a černé boty s bílými ponožkami.. Stáhněte si spořič obrazovky Michael Jackson kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hudba i Umělec, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hudba i Umělec Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 36 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-27 12:03:01, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hudba i Umělec. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Michael Jackson z Hudba i Umělec ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 322 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 36 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 174 hlasů
Top číslo 620
STAŽENÍ
Staženo 3213 krát

Sbírka fotografií z amerického popu a R & B zpěvák, skladatel, producent a herečka Beyoncé Knowles. Debutovala jako sólistka v roce 2003 s albem s názvem Dangerously In Love. To bylo velmi úspěšné díky písně jako Crazy In Love, Baby Boy, Naughty Girl, nenahraditelnou a krásný lhář. Spořič obrazovky s fotografiemi slavného umělce Beyoncé.

8
8 z 10 - 260 hlasů
Top číslo 533
STAŽENÍ
Staženo 4287 krát

Představy o slavný kanadský zpěvák jet na obrazovce vašeho počítače. Fotografie mladé umělce, pop rock a pop punk zpěvák. Avril je talentovaný zpěvák a hudební umělec, který začal svou kariéru velmi mladý. Spořič obrazovky pro fanoušky Avril Lavigne.