Obrazky na Enrique Iglesias

Spořiče obrazovky hudba i umělec : Obrazky na Enrique Iglesias

Spořiče obrazovky Obrazky na Enrique Iglesias

Animovaný spořič obrazovky Obrazky na Enrique Iglesias

Spořič Obrazovky Obrazky na Enrique Iglesias
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky mezinárodní popová hvězda hudby, španělské Enrique Iglesias. Tento umělec je syn španělský zpěvák Julio Iglesias. Je považován za jeden z nejúspěšnějších zpěváků hispánský po celém světě. Tento spořič obrazovky obsahuje směs hlavních písní pro vás vychutnat si hudbu při prohlížení fotografií. Jedná se o soubor snímků, které jdou přes obrazovku můžete vidět pohledný mladý zpěvák v různých pózách.

Enrique Iglesias je zpěvačka ze Španělska, v rodině umělců, z nichž jeho otec je nejznámější ze všech. To triumfoval ve Španělsku a tam byl stále populární po celé Latinské Americe, a pak zbytek světa. To prodala miliony alb a koncertní turné jsou velké události. Tento program se skládá ze série snímků pořízených za profesionální fotografie pro časopisy nebo krytů alba. Scény, ve kterých vidíme pohledný mladý zpěvák. Roman šaty s moderní oblečení nebo oblečení pro volný čas. Pokud jste fanouškem tohoto umělce Chcete mít tyto obrázky na vašem monitoru.. Stáhněte si spořič obrazovky Obrazky na Enrique Iglesias kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hudba i Umělec, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hudba i Umělec Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 501 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 8 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-06-09 09:05:46, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hudba i Umělec. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Obrazky na Enrique Iglesias z Hudba i Umělec ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
8

Hodnocení vychází na 10430 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 501 krát
ZPÁTKY
9
9 z 10 - 4 hlasů
Top číslo 960
STAŽENÍ
Staženo 1627 krát

Aj tak úžasný spořič obrazovky! V tu objevují prvky Daft Punk, Guy-Manuel de Homem-Christo a Thomas Bangalter, během jednoho z jejich živých relací. Tyto dva umělci jsou určeny pro elektronické hudby, s velkými vlivy house, techna a elektronické hudby. Ve svých pozdějších pracích dělali fúze s taneční či popovou hudbu, se spoluprácí z Pharrell Williams a Nile Rodgers. Pokud jste opravdový fanoušek této dvojice francouzských hudebníků, přizpůsobit počítač instalací této Daft Punk spořič obrazovky.

7
7 z 10 - 14 hlasů
Top číslo 1080
STAŽENÍ
Staženo 1487 krát

Na samém vrcholu slova rock se vyšplhal na rockový kytarista hraje svou elektrickou kytaru se spoustou energie. Tato rocková hudba spořič obrazovky je horká, se scénou obklopen plameny. Hudebník, zdaleka strach, hraje, jako by byl posedlý rock. V rockové hudbě, nejcharakterističtější část je elektrická kytara s pokřivením, doprovázený komplexní bicích smyček.