Pitbull

Spořiče obrazovky hudba i umělec : Pitbull

Spořiče obrazovky Pitbull

Animovaný spořič obrazovky Pitbull

Spořič Obrazovky Pitbull
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Pitbull spořič obrazovky, zpěvák okamžiku, kdy dosáhla velkého úspěchu po celém světe. Armando Christian Pérez, známější pod svým uměleckým jménem Pitbull, je americký rapper, zpěvák, skladatel a hudební producent. Jeho první vystoupení bylo zaznamenáno od Lil Jon album Kings of Crunk v roce 2002, po kterém vydal své debutové album v roce 2004 s názvem MIAMI (Peníze je hlavní otázka) v rámci TVT Records. Nejlepší obrázky Pitbull v některé z jejich focení, koncerty nebo scén jejich nejpopulárnější a nejúspěšnější hudební videa. A zcela zdarma!

Tento americký zpěvák narozený v Little Havana v Miami, zpíval s různými hudebními umělci z celého světa. Z tohoto důvodu, je také známý jako pan Worldwide, jak jejich hudba se vydal na celém světě. Vzhled tohoto zpěváka je velmi charakteristická. On oholil zcela hlavu a téměř vždy nosí velké sluneční brýle. To je také obyčejné, že ho vidí v jeho vystoupení oblečený v košili, s pláštěm nebo oblek.. Stáhněte si spořič obrazovky Pitbull kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hudba i Umělec, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hudba i Umělec Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 30 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-04-27 17:04:12, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hudba i Umělec. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Pitbull z Hudba i Umělec ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 112 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 30 krát
ZPÁTKY
8
8 z 10 - 2 hlasů
Top číslo 1362
STAŽENÍ
Staženo 1471 krát

V tomto zdarma spořič obrazovky o Harlem Shake máte kompilaci Top 15 nejpopulárnějších verzí Harlem Shake v Youtube. Existují lidé, oblečení jako Super Mario, Luigi a Yoshi, hasič s Spiderman nebo muž s popelnice na hlavu, dělá Harlem Shake uprostřed New Yorku. Už jste udělal svůj vlastní Harlem Shake?

6
6 z 10 - 314 hlasů
Top číslo 619
STAŽENÍ
Staženo 4097 krát

Beyoncé je vlastně volal Beyoncé Giselle Knowles, který začínal jako zpěvák v kapele Destiny dítěte, to byl ty, kdo zahájila svou kariéru. Beyoncé je hvězda s Destiny dítěte na chodníku slávy Hollywoodu, ale má ještě vlastní. Dnes se věnuje mnoho peněz na pomoc ostatním s charitativní účely a nyní vydala řadu parfémů a módy s názvem Beyonce.