Úspěšné Beyoncé

Spořiče obrazovky hudba i umělec : Úspěšné Beyoncé

Spořiče obrazovky Úspěšné Beyoncé

Animovaný spořič obrazovky Úspěšné Beyoncé

Spořič Obrazovky Úspěšné Beyoncé
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Sbírka fotografií z amerického popu a R & B zpěvák, skladatel, producent a herečka Beyoncé Knowles. Debutovala jako sólistka v roce 2003 s albem s názvem Dangerously In Love. To bylo velmi úspěšné díky písně jako Crazy In Love, Baby Boy, Naughty Girl, nenahraditelnou a krásný lhář. Spořič obrazovky s fotografiemi slavného umělce Beyoncé.

Úspěšné Beyoncé, Beyoncé Knowles, Beyoncé, Zpěvák, Pop, R & B, Skladatel, Destiny's Child, Slavná Zpěvačka Beyoncé, Dangerously In Love, Crazy In Love,. Stáhněte si spořič obrazovky Úspěšné Beyoncé kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Hudba i Umělec, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Hudba i Umělec Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 9 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2008-06-09 09:05:46, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Hudba i Umělec. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Úspěšné Beyoncé z Hudba i Umělec ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 1218 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 9 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 11 hlasů
Top číslo 965
STAŽENÍ
Staženo 1997 krát

Housle jsou jedním z nejpopulárnějších hudebních nástrojů na světě tím, že dosáhne poznámky. Housle je skloněný smyčcový nástroj se čtyřmi řetězci, které se hrají, je první řetězec naladěn být LA, který je naladěn na frekvenci 440 Hz, s použitím ladičku. Když housle v orchestru obvykle naladěn na 442Hz, jako jsou ekologické podmínky, jako je teplota, nebo řetězec nafouklé progresivní jim způsobuje falešně, a jsou naladěni na kompenzaci poněkud výše.

9
9 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 960
STAŽENÍ
Staženo 1842 krát

Aj tak úžasný spořič obrazovky! V tu objevují prvky Daft Punk, Guy-Manuel de Homem-Christo a Thomas Bangalter, během jednoho z jejich živých relací. Tyto dva umělci jsou určeny pro elektronické hudby, s velkými vlivy house, techna a elektronické hudby. Ve svých pozdějších pracích dělali fúze s taneční či popovou hudbu, se spoluprácí z Pharrell Williams a Nile Rodgers. Pokud jste opravdový fanoušek této dvojice francouzských hudebníků, přizpůsobit počítač instalací této Daft Punk spořič obrazovky.