Slon kliky

Spořiče obrazovky humor i zábava : slon kliky

Spořiče obrazovky slon kliky

Animovaný spořič obrazovky slon kliky

Spořič Obrazovky slon kliky
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Tato zábavná slon chce zhubnout a dostat fit. Za to, že je cvičení, a dělá kliky s kufru, jak zhubnout a být mnohem silnější. Všechny ostatní džungle zvířata zjistíte, jak silný tento slon je připraven zhubnout pomocí diety a fitness. Toto vtipné video je docela inspirující, protože když velký slon je schopen vykonávat a získat fit, můžete to udělat, pokud si to zkusit.

Sloni jsou největší a těžký, a po celé živočišné říše jsou suchozemští živočichové překonaný pouze velkými velryby. Sloni se může zdát pomalý v důsledku své velikosti, ale může běžet rychle na krátké vzdálenosti. Mají také velkou sílu na všech končetin, včetně roh, jak můžete vidět na této scéně, pokud to tlustokožec dělá kliky u kufru. Pokud je vaše oblíbené zvíře je slon, můžete ozdobit obrazovku počítače s tímto velkým a legrační zvířete. Také je vhodná zejména pro děti, protože má velmi zaoblené a hladké dětinské styl, který se zdá být velmi měkké.. Stáhněte si spořič obrazovky slon kliky kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Humor i Zábava, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Humor i Zábava Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 18 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 6 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2015-02-23 10:02:25, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Humor i Zábava. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky slon kliky z Humor i Zábava ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
6

Hodnocení vychází na 70 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 18 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 105 hlasů
Top číslo 458
STAŽENÍ
Staženo 4962 krát

Animovaný spořič na malé chechták a veselá sluncí. Transparentní screensaver: na sluncí objeví na obrazovce, aniž skrývá na ploše nebo otevřené programy. Davu na žluté a oranžové sluncí, s velkým úsměvem na obrazovce počítače. Perfektní povzbudit, aby jste se na deštivé dny.

7
7 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 1198
STAŽENÍ
Staženo 1823 krát

V tomto volném spořič obrazovky animaci vidíme provozovatel jaderných elektráren paniku, která se náhodně rozlité může plný toxického odpadu, a způsobil radioaktivní únik. Spíše než opravit, zaměstnanec skočí nervózně a lituje svého chybu, zatímco červené sirény rozsvítí v celém odvětví. Legrační představa úrazů při práci, z komické perspektivy.