Havajský dívka

Spořiče obrazovky humor i zábava : havajský dívka

Spořiče obrazovky havajský dívka

Animovaný spořič obrazovky havajský dívka

Spořič Obrazovky Havajský dívka
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky z Havajská dívka tanec hula, taneční forma doprovodu zpěvu nebo píseň, která je tradiční v havajských ostrovech. To bylo vyvinuto v havajských ostrovech Polynesians kultur, které zde usadili. Odříkávat nebo píseň se nazývá mele. Zkuste hula s touto zdarma spořič obrazovky, ve kterém dívka v sukni z listí tančí do rytmu hudby. Havajská krajina, v níž jsou palmy a pláž doprovázet tanečnice.

Aloha je tradiční havajský pozdrav. Tento ostrov je území Spojených států, a je populární tradiční tanec s názvem hula, který zahrnuje pohybující se tělo a doprovázet zbraně. Je to tradiční forma tance primitivních národů, kteří se usadili v těchto ostrovech od Tichého oceánu. Ve scéně vidíme dívka, která nosí hula sukně vyrobené z palmových listů. Nošení květinu ve vlasech jako obvykle. Krajina je pláž, která má žlutý písek a modré moře. Můžeme vidět, palmy a další tropické rostliny, které zdobí jeviště.Dívka tančí jako panenka.. Stáhněte si spořič obrazovky Havajský dívka kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Humor i Zábava, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Humor i Zábava Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 165 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-29 16:03:22, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Humor i Zábava. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Havajský dívka z Humor i Zábava ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 497 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 165 krát
ZPÁTKY
6
6 z 10 - 105 hlasů
Top číslo 458
STAŽENÍ
Staženo 4824 krát

Animovaný spořič na malé chechták a veselá sluncí. Transparentní screensaver: na sluncí objeví na obrazovce, aniž skrývá na ploše nebo otevřené programy. Davu na žluté a oranžové sluncí, s velkým úsměvem na obrazovce počítače. Perfektní povzbudit, aby jste se na deštivé dny.

7
7 z 10 - 6 hlasů
Top číslo 1081
STAŽENÍ
Staženo 1765 krát

Tento neskutečný spořič obrazovky zobrazuje nějaké vtipné růžové slony, kteří jsou létající na obloze pták křídly na zádech. Ozdobte obrazovku počítače s touto legrační ochrannou fólií a dát nádech zábavy pro počítače s touto legrační obrazovky kategorii spořiče a humorem.