Havajský dívka

Spořiče obrazovky humor i zábava : havajský dívka

Spořiče obrazovky havajský dívka

Animovaný spořič obrazovky havajský dívka

Spořič Obrazovky Havajský dívka
Líbí se vám? Stačí jen kliknout!
Komentovat!
Hlasovat!
Pin It!
Delicious

Spořič obrazovky z Havajská dívka tanec hula, taneční forma doprovodu zpěvu nebo píseň, která je tradiční v havajských ostrovech. To bylo vyvinuto v havajských ostrovech Polynesians kultur, které zde usadili. Odříkávat nebo píseň se nazývá mele. Zkuste hula s touto zdarma spořič obrazovky, ve kterém dívka v sukni z listí tančí do rytmu hudby. Havajská krajina, v níž jsou palmy a pláž doprovázet tanečnice.

Aloha je tradiční havajský pozdrav. Tento ostrov je území Spojených států, a je populární tradiční tanec s názvem hula, který zahrnuje pohybující se tělo a doprovázet zbraně. Je to tradiční forma tance primitivních národů, kteří se usadili v těchto ostrovech od Tichého oceánu. Ve scéně vidíme dívka, která nosí hula sukně vyrobené z palmových listů. Nošení květinu ve vlasech jako obvykle. Krajina je pláž, která má žlutý písek a modré moře. Můžeme vidět, palmy a další tropické rostliny, které zdobí jeviště.Dívka tančí jako panenka.. Stáhněte si spořič obrazovky Havajský dívka kliknutím na tlačítko "Stažení", je to bezplatná služba Gifmania. Tento spořič obrazovky je součástí tematické sbírky Humor i Zábava, protože jsou organizovány tak, že je to pro vás jednodušší se k nám dostanete, pokud jste velkým fanouškem Humor i Zábava Soubory ke stažení jsou zdarma, a to spořič obrazovky byl stažen 183 krát, což znamená, že je to velmi populární. Toto je bezpečný produkt, a to vám pomůže ochránit váš počítač, protože je zcela zdarma a spolehlivý. Tento spořič obrazovky má rating 7 ze strany uživatelů, kteří si ji a je to část naší sbírky z 2012-03-29 16:03:22, den, ve kterém bylo uvedeno na naší databázi. Doufáme, že se vám bude líbit a že vám pomůže ochránit váš operační systém Windows počítač. Tento spořič obrazovky v ?eský je zdarma, patří do kategorie: Humor i Zábava. Jedná se o software Gifmania, takže můžete věřit jejich kvalitu. Je verze 1.0výrobku je k dispozici pro operační systémy Windows 95 Windows 98 Windows 98 SE Windows ME Windows 2000 Windows NT Windows 2003 Windows XP Windows Vista Windows 7 Windows 8. Animovaný spořič obrazovky Havajský dívka z Humor i Zábava ke stažení zdarma a starat se o obrazovky
7

Hodnocení vychází na 504 názory uživatelů

Hodnotit tento spořič obrazovky

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
STAŽENÍ
Staženo 183 krát
ZPÁTKY
5
5 z 10 - 1 hlasů
Top číslo 914
STAŽENÍ
Staženo 2316 krát

Legrační zdarma spořič obrazovky, který nám přináší tento komiks scénu Eskymák, který byl vyhozen z jeho iglú by ledního medvěda, a musí spát na stropě domu, zatímco lední medvěd sedí pohodlně u vchodu do iglú. To je velmi chladný v polárním kruhem, a proto je Eskymáci stavějí iglú, protože i když jsou vyrobeny z ledu, chrání a izoluje je od chladného okolí.

8
8 z 10 - 5 hlasů
Top číslo 873
STAŽENÍ
Staženo 2396 krát

Yetti, také volal ohavného sněhuláka, pocházející z chladných vrcholky Himálaje, aby surfovat v teplých vodách Karibiku. Unavený z toho, že za studena, Yetti se děje dovolenou surfovat s touto zdarma spořič obrazovky. Přidat trochu zábavy do vašeho počítače s touto legrační spořiče obrazovky Wendigo na surfu.